grzesiek1098

Mailleux MX 480- Podłączenie rozdzielacza

Polecane posty

grzesiek1098    12
Napisano (edytowany)

Witam.

Kupiłem tura Mailleux MX 480. Niestety sprzedający nie był w stanie powiedzieć w jaki sposób był podpiety rozdzielacz. Rozdzielacz to REXROTH SM 12.Zdjecie poniżej.

image.png.b724faa919ee1dd5c0a553a563483bfd.png

Jak poprawnie podpiać ten rozdzielacz?

1 - wyjście na siłownik

2 - wyjście na siłownik

3 - wyjście na siłownik

4 - P - zasilanie

5 - T spływ

6 - brak oznaczeń, co ma być tutaj podpięte??

image.png.11ad6f91892d8315f631225e153ab308.png

IMG_20210521_080728.jpg

Edytowano przez grzesiek1098

WUD990    0

Wygląda na to że to jest N dalsze zasilanie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciej4455
      co robić wywala z litra wody prosze o pomoc 
    • Przez Mateusz100
      Witam mam pytanie posiadam ładowarkę kramer 311s stara wersja bodajże kramer 312 albo 512 to podobne wersje. Chcę wymienić filtr powietrza i teraz pytanie od czego bedzie pasować w tej ładowarce? Bo z dostępnościa to ciężko moze ktos posiada taka ładowarke i pomoze?
    • Przez Dalecki1995
      Witam kupiłem ciągnik z turem mailleux mx120 tur podnosi góra dół dobrze ale nie chcą się cofać tłoki od łyżki jest duże ciśnienie na tłokach ale nie cofa ( nie wiem jak dokładniej to opisać łyżka opada w dół ale z powrotem do góry już się nie przestawi)  , może ktoś doradzi co to może być. Za wszystkie pomysły wielkie dzięki
    • Przez JacekSki
      Witam, jak w temacie, robię remont ładowacza cyklop 214, zaczynając od wymiany łożysk na obrotnicy, po wymianę uszczelniaczy na przegubie obrotu, siłownikach obrotu oraz siłownika głównego ramienia. Mam taki problem, że mój cyklop jest starszego typu i siłowniki obrotu są połączone w tylnej części wężem i w tych siłownikach na tłoku są po 2 uszczelnienia, katalog, który znalazłem w internecie jest na ten nowszy typ siłownika z zaworkiem i tylko jednym uszczelnieniem na tłoku. Mam problem zmierzyć dokładnie uszczelnienia tłoczyska i zgarniacza oraz nie wiem jak powinny być ustawione uszczelnienia na tłoku, gdyż siłownik działa jako jednostronnego działania więc uszczelnienia teoretycznie powinny być ustawione w kierunku ciśnienia oleju, a u mnie są założone przeciwstawnie (jedno w prawo drugie w lewo). 
      Może ktoś podać mi wymiary tych uszczelnień lub jeszcze lepiej podzielić się katalogiem? Byłbym wdzięczny. Reszta części typu łożyska, uszczelnienia pozostałych siłowników (oprócz siłownika chwytaka) w cyklopie 214/1,214/2 i 214/3 są takie same? 
    • Przez Erno
      Witam, mam problem z MANITOU MLT 626. Na wolnych obrotach słychać pisk podobny do wypracowanego łożyska np. alternatora, w okolicy skrzyni biegów, narasta przy skręcaniu kołami i gaszeniu. Natomiast cichnie po dodaniu gazu. Z góry dziękuję :-)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj