Jarek820

Jaką przetrąsarkę do Ursusa 3512 kupić?

Polecane posty

Jarek820    0

Witam

Mam zamiar kupić przetrząsarkę czwórkę, taką żeby 3512 dał sobie z nią rade.

Najlepiej z hydraulicznym składaniem, funkcją odgarniania od rowków i była w miarę trwała.

Używana do 6tyś. zł.

pozdrawiam

Ibrahim    3
Napisano (edytowany)

Zetorem 7011 robię Kunh gf 5001 - jest godna polecenia. Ursus powinien sobie z nią poradzić. Ważne by uniósł, bo robić ją można i c330 (tylko problem jest z podnośnikiem).  

Edytowano przez Ibrahim
  • Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarek820    0
Napisano (edytowany)

Jak na razie nic z polecanych w okolicy nie ma.

A co powiecie o Deutz Fahr KH 500?

Znalazłem jeszcze lely 5.2m, warta uwagi?

Edytowano przez Jarek820

Jarek820    0

Dzięki wszystkim za pomoc.

Zdecydowałem się na

Deutz-Fahr KH 500 HYDRO.

Teraz tylko czekać na sianokosy 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GospodarstwoRolne231
      Panowie czym się różnią rozdzielacze z bizon 56 od bizona 58 ponieważ widzę jakieś kostki a nie wiem do czego one służą
    • Przez Kulik
      Hej posiadam zgrabiarkę pottinger top 762c i chciałbym zrobić w niej niezależnie podnoszenie ramion (elektryczne) zamontowałem zawory 3-drogowe, ale nie wiem jak je podłączyć tak jak to montowali fabrycznie bo z schematu ciężko dojść. 🤔 prosił bym o zdjęcia jak ktoś ma zamontowane w swojej. Tel. 530-216-248

• Przez damiantm
      Witam Panowie. Kupiłem zgrabiarkę Fella Ts350f. Sprzedający zapewniał mnie że jest to urządzenie dwu fukncyjne czyli zgrabiarko przetrząsarka. Niestety nie umiem poprawnie jej ustawić, korzystałem z każdej możliwej kombinacji ale nic z tego. Jedynie co udało mi się poprawnie ustawić to zgrabianie do środka na jeden wałek. Może ktoś miał styczność z tą maszyną i mógłby cos poradzić. Dołączam zdjęcia poglądowe. Z góry dziękuję.

• Przez pit17
      Jak wymienić sprężyny skrętne w przetrzasarce mesko ?
    • Przez panmino
      Czołem,
      po rozebraniu karuzeli zgrabiarki, okazało się że korpus przekładni ma uszkodzony rowek do pierścienia osadczego (Segera) i widać że to był już kiedyś naprawiane. Jak powinno się to naprawić żeby nie trzeba było poprawiać? Korpus jest żeliwny i to w zasadzie jest największy problem. Drugi, to jaką maszyną robi się takie rowki?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj