Polecane posty

piotr887    0

W moim przypadku problem rozwiązany. Okazało się, że pod wysięgnikiem co belkę wyrzuca nagromadziła się stara słoma w wielu lat. Wystarczyło ją wyjać. Pojawił się nowy problem. Owijanie sznurka samoczynnie się uruchamia. po osiągnięciu pewnego rozmiaru belki (u mnie 120 cm) i tak za kazdym razem. Można to jakoś naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Przesówanie przesówką z prawej strony prasy nic nie daje?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem z tą prasą ,kupiłem ją nie dawno i się za bardzo nie orietjue,a mianowicie .Podczas owijania sitką sitaka owija mi się na górny wałek co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

I jak Thomas zmierzysz mi długość tej sprężyny? I powiedz mi jak zaskoczy Ci ta zapadka to ta sprężyna jest lużno?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dawałeś znać to nie mierzyłem. Jak przyjrzysz sie zdjęciu to zobaczysz, że haczyk od sprężyny jest na dole otworu, czyli jest luźno. Jak się wyrobię ro wieczorem podam wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ok no nic się nie stało w jedno miejsce zadzwoniłem to 60 zł ciekawe jakie ceny u innych. Może bym dobrał jakąś sprężyne.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprężyna ma długość 190 mm i średnicę 30 mm mierzone do wewnętrznej strony haczyka. Sam łatwo dopasujesz sprężynę tylko zmierz. Od sworznia po lewej gdzie jest zamontowana to otworu po prawej jest 185 mm. Sprężyna nie może ciągnąć za kątownik. Sprężyna może być krótsza, ważne, żeby jej uszy- haczyki mieściły się w wymiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Dzięki kolego a bardzo mocna ona jest ręką ją rozciągasz z łatwością , czy stawia znaczy opór?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do rozciągnięcia potrzeba co najmniej kilkunastu do 20 może wiecej kg. Jest na prawdę mocna, no odpowiada za dobre napięcie rolki od paska. Twardością odpowiada tej ze zgrabiarki gwiazdowej, wicherka, ale ta ma zbyt dużą średnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Witam. Mam dorbny Problem Z prasą 545. Nie ucina równo siatki tylko między jedną stroną a drugą jest nawet 60 cm różnicy. I czasem na bardzo suchym materiale nie obwiązuje beli tylko wciągnie ją do komory i  robi z niej rulon. Co może byc Przyczyną ? Dodam że nie dzieje się tak zawsze tylko czasem. Dodam że napinacz działa prawidłowo niby wszystko ok a jednak cos nie gra. Miał ktoś taki przypadek ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem prasy jd 550 i mam pytanie mam przy niej 3 wejścia hydrauliczne a u ciągnika tylko dwa. Muszę dokupić jakiś rozdzielacz czy na dwóch przewodach można pracować proszę o pomoc. Będę pracował prasą z c360. Za odpowiedzi z góry dziękuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenowo1608    49

Witam zakladam ze w swej prasie masz hydrauliczny podbierak na slowniku jednostronnie podłaczony.. tez tak mam.. ja rowniez mam 3 weze ale silownik zdjałem bo takze nie mam wiecej niz 2 wyjsc w ciagniku ( c 360) spokojnie mozesz pracowac na 2 tylko od zamykania i otwierania  komory..  a ten trzeci zaslepic badz  zdemontowac by sie nie uszkodzil badz cokolwiek innego z nim zrobic  co bedziesz uwazal za stosowne wg siebie.. podbierak w jd550  latwo podnisi sie takze krecac korba i nie zajmuje wiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Dokładnie tak jak kolega pisze. Siłownik możesz zdemontować


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bob124a    3

Witam Panowie mam problem z prasą jd 550.Gdy robie  kiszonke bela jakby sie krzywno nawijała ze cała prasa podskakuje razem z ciągnikiem.przy sianie i słomie tego problemu nie ma.I czasem jeszcze pasy mi zatrzyma ze piszczą ale bardzo rzadko.nie mam żadnych noży na wałkach bo mi sie póki co na żadnym nie owija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Krzywo czyli jak jedną stroną więcej materiału?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Krzywo czyli jak jedną stroną więcej materiału?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bob124a    3

nie wiem własnie,niby staram sie troche układac balota ale na wąskim podbieraku nie poszaleje z dokładnością a nie chce żeby za mną resztki siana zostawały .może musze bardziej zwrócić uwage na układanie balota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

światła czy sterownik?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KacperDemczuk    298

A u mnie u Jd 550 jest taki problem że za krótko obcinanie sznurek i nie pobiera sznurka ale jak trochę pociągnęła to normalnie pobiera. Ma lub miał ktoś podobny problem ze sznurkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

też mi się tak czasami zdarzało jak jedziesz i podbierak cały czas ma materiał to wtedy sie zatrzymaj jak sznurek zacznie ciągnąć bo wtedy jakoś go pociągnie bo tak to nie może go tak jakby załapać w komorę


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33

A co Ci nie działa?

Nie chce automatycznie owijać sznurkiem i nie pokazuje nic na sterowniku a nie widać żeby kable były poprzerywane i prąd do sterownika też dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A to jak załączasz owijanie? Sznurkiem


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
    • Przez endrju
      Witam. Niestety nie znalazłem podobnego tematu pod który mógłbym się podpiąć więc zakładam nowy. Mam otóż taki problem z John deerem 6610 z 1998 roku. Silnik po odpaleniu pracuje równo zarówno na niskich jak i wysokich obrotach, z komina nie wydobywa się żaden niepokojący dym. Natomiast, gdy ciągnik schodzi z wysokich obrotów (np. z około 2tys )  i puszczam gaz to gaśnie po czym można go odpalić  bez problemów i znów pracuje bez zarzutów . Filtry wymienione, zero brudu w filtrze, paliwo z baku spuszczone również nie budzi zastrzeżeń. Gdzie szukać przyczyny ?  Poniżej filmik

      2019-06-10_09_21_56.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj