Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaszek85    2

Koledzy jestem przed zakupem prasy i padło właśnie na ten model. Na co mam zwrócić uwage? Naturalnie stan pasów ale czy jeszcze są jakieś newralgiczne punkkty w tej prasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Zapiąć do ciągnika włączyć WOM i podłączyć hydr. i w momencie otwierania klapy ma się załączyć obwiązywanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak. Podnosisz klapę, napinacz idzie do góry i pociąga za cięgno napinające rolkę paska klinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

I na sterowniku zapala się czerwona i pomarańczowa lampka po zamknięciu ma się świecić zielona. Sprawdź sobie też działanie wskaźników od belki.  Patrząc na sterownik od prasy niech ktoś porusza tymi napinaczmi na skrajnych pasach. jest to widoczne od tyłu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Można też manualnie, trzeba ręką napinacz docisnąć bo czasami jak otworzyłem klapę i ramię wystartowało i zaraz zamknołem to ręką napiołem i ramię wróciło. Sprawdź też czy ciśnienie trzyma prasa.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek85    2

Dzięki koledzy. jeszcze jak możesz mi powiedzieć o co chodzi z tym trzymaniem ciśnienia. Jeżeli chodzi o prasy to jestem poprostu ciemny a sytuacja zmusza mnie do zakupu niestety.

Edytowano przez lukaszek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jeżeli prasa ma zegar po prawej stronie z przodu to dobrze wtedy poprosić o podłączenie do ciągnika niech otworzy klapę zamknie i ciśnienie powinno skoczyć, potem niech włączy wałek i jak wszystko gra to niech zgasi traktor i pozostawi a Ty w tym czasie gadaj pytaj negocjuj i luknij na zegar czy wskazówka jest tak samo ja trochę opadnie to tez ok bo może ciągnik nie szczelny a jak szybko opadnie do 0 to jest jakaś nieszczelność. A i jeśli to rolnik to zapytaj na jak bardzo wkręconym zaworze prasował


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek85    2

Wielkie dzięki. W poniedziałek mam nadzieje że pojade patrzeć. Jest niedaleko mnie. Miałem dzisiaj jechać ale to tu coś o tam i nie było jak. Prasa jest od rolnika. Z handlarzami nie rozmawiam nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Można wiedzieć ile woła?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

To pewnie wąski podbierak i starszy rocznik


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek85    2

Tak wąski podbieraka rocznika nie znam w sumie. Budżet jest ograniczony więc nie ma co grymasić na niektóre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rocznik na felgach jest wybity jak są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocyyyy    0

Witam czy ktoś posiada instrukcję obsługi do prasy belującej john dere 545/550 - katalog posiadam ale przydałaby się jeszcze instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocyyyy    0

Ogólnie instrukcja potrzebna jest mojemu tacie który nabył ostatnio tę prasę - katalog części posiada, ale dla lepszego rozeznania tematu poszukuje jeszcze instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zydor    9

....generalnie nie polecam tej kserówki, kupiłem to do JD 540 i nic tam nie ma, a jak kilka niuansów regulacyjnych chciałem rozszyfrowac to całe g...o na rysunkach widać.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta prasa jest prosta jak cep. Wystarczy przeczytać ten temat i wszystko wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685

A jak czytać się niechce to i samo się nauczy tam niema przecież nic skoplikowanego

Witam czy ktoś posiada instrukcję obsługi do prasy belującej john dere 545/550 - katalog posiadam ale przydałaby się jeszcze instrukcja.

NIe daj Boże żebyś to kupował to kasa wywalona w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
    • Przez endrju
      Witam. Niestety nie znalazłem podobnego tematu pod który mógłbym się podpiąć więc zakładam nowy. Mam otóż taki problem z John deerem 6610 z 1998 roku. Silnik po odpaleniu pracuje równo zarówno na niskich jak i wysokich obrotach, z komina nie wydobywa się żaden niepokojący dym. Natomiast, gdy ciągnik schodzi z wysokich obrotów (np. z około 2tys )  i puszczam gaz to gaśnie po czym można go odpalić  bez problemów i znów pracuje bez zarzutów . Filtry wymienione, zero brudu w filtrze, paliwo z baku spuszczone również nie budzi zastrzeżeń. Gdzie szukać przyczyny ?  Poniżej filmik

      2019-06-10_09_21_56.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj