Damjan1999

Świeci się ten wykrzyknik w kółku

Polecane posty

Damjan1999    0

Panowie od czego jest ta kontrolka znaczy te dwie a szczególnie chodzi mi o tą od dołu świeci mi to na czerwono cały czas co to za przyczyną oraz od czego to jest? 

IMG_20210504_190941.png

dawiddaw    1

Wydaje mi się, że to jakiś powazniejszy błąd i musisz podpiac komputer pod ciągnik.

• Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

przemekuliski    124

jak czerwony to nie jeździć, jak żółty to coś się dzieje ale jechać mozna, podstawowe informacje z egzaminu na prawo jazdy :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ryszard1979
      Witam mógłbym prosić o radę w moim new Holland t5 electro command wyświetlił się błąd "heavy 10" i narysowane jest klucz,co to może oznaczać proszę o pomoc.
    • Przez Marek12r
      Witam. Dziś jak czyściłem filtry powietrza w new holland t5 zauważyłem że po wyciągnięciu wiltra wewnętrznego na obudowie w glebi były śladowe ilości oleju, filtry były czyste ani śladu oleju. Moje pytanie to takie czy to coś poważnego czy turbo klęknie, 🙆‍♂️🙆‍♂️czy jeździć i obserwować 😂
    • Przez Marek12r
      Witam. Dziś jak czyściłem filtry powietrza w new holland t5 zauważyłem że po wyciągnięciu wiltra wewnętrznego na obudowie w glebi były śladowe ilości oleju, filtry były czyste ani śladu oleju. Moje pytanie to takie czy to coś poważnego czy turbo klęknie, 🙆‍♂️🙆‍♂️czy jeździć i obserwować 😂
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj