Rolnikarek

Ursus 5314

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    3773
1 godzinę temu, Rolnikarek napisał:

Witam. Panowie pomocy. Nagle przestał działać podnośnik tur i hydraulika zewnętrzną. Co jest?

Rocznik Ursusa. 

Wom się kręci po załączeniu i czy jest załączany dźwignią pod siedzeniem z lewej strony?

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnikarek    0

Jedna pompę mam. Wom działa i jest załączany tak jak mowisz

Edytowano przez Rolnikarek

PRIMO    3773

Odkręć ten rozdzielacz pod siedzeniem z lewej strony i odpal ciągnik czy olej podaje z pompy. 

PRIMO    3773

Jesli tylny TUZ i hydraulika zewnętrzna nie działa to problem z pompą będzie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez damian16149
      Witam. Zakupiłem kabinę z Ursusa 3702 na korpus fergusona. Kabina jest trochę niekompletna. Mam problem z rozwiązaniem hydrauliki, bo nie wiem w którym miejscu był rozdzielacz zamontowany, z lewej strony są dwie dźwignie w kabinie. Potrzebuje zdjęć z Ursusa 3702 z miejscami związanymi z hydrauliką i blokada tylnego mostu. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez bartekchr8194
      Witam. 
      Chciałbym się podzielić informacją na temat przyczepy z napędem do Ursus c330 z roku 1974. 
      Dorobiliśmy ze starego ciągnika (papaja) przyczepę z napędem na zasadzie prób i błędów. Okazało się na nasze szczęście że ten most i opony są zgrane - IDEALNIE. Dlatego też chcę się podzielić tym z tymi, którzy planują bądź szukają mostu i opon jakie można by użyć do takiej przyczepy. To po kolei:
      Most: gaz 63 (nie 69 czy 66 - tylko 63 - od małej ciężarówki rosyjskiej GAZ 63 ładowności 3,5 t)
      Opony: 8.3 * 20. (oryginalnie do tych mostów gaz 63 przychodzą 18'' ale tu potrzebne są te 20" ) i tu felgę na 20'' pasującą do rozstawu śrub jest felga z lublina51. (Lublin 51 i gaz 63 to praktycznie ta sama konstrukcja. Lublin jedynie miał jednoosiowe napędy na 20 '' a gaz miał też wersję 4x4.
      Efekt: przyczepa nie pcha a nie przytrzymuje ciągnika. Podczas załadowanej przyczepy można bolec zaczepu ręką wyciągnąć. 
      Myślę, że kiedyś spróbuję zrobić przedni napęd właśnie z tego mostu i na takich oponach. 
      Pozdrawiam.

• Przez Szymek9120
      Witam wszystkich.
      Gdzie w Mielcu najlepiej zrobią pompę paliwową i wtryski do Ursusa C-360. Słyszałem wiele pozytywnych opinii o Mielcu i tego typu naprawach. Jest wiele firm tyko nie wiem którą wybrać. Może ktoś z Was też miał taki problem i jest zadowolony z usług któregoś z Mieleckich zakładów?
      Jeśli tak to mile widziane namiary.
      Pozdrawiam.
    • Przez MarekRolnik57
      Witam, 
      W Ursucie C360 zaraz po założeniu nowego orbitrola, ciśnienie oleju go rozsadziło. Czy może ktoś wie co mogło być tego przyczyną? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj