Janek54321

Usługa wywozu ziemi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janek54321    23

Ile cenić za wywóz ziemi ciągnikiem 90 km i przyczepa 8t. 300 m od miejsca kopania. Kopanie pod dom ok 100 przyczep. Cenić za godzinę czy od przyczepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25a1    294

Jak u brata lub siostry to za darmo,jak u dobrego znajomego to na paliwo i flacha wieczorem a u obcego to abyś ty zarobił i sprzęt na siebie zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawiddaw    3

Oblicz ile zużyjesz paliwa, potem dolicz na ile wyceniasz swoją pracę i czas, a potem dolicz amortyzację sprzętu. Wtedy wyjdzie Ci uczciwa stawka, z której będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432
Napisano (edytowany)

U mnie odwoził Kamazem , 1 kilometr  za 50 zł od kursu

Edytowano przez Andrz_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Mi 2 km 22m3 odwoził po 100zł za kurs czyli w obie strony byłem pod ścianą to się zgodziłem. 90km i przyczepa nie poszalejesz z ilością załadunku a kursów zrobisz nie mało to gość może się wkur... widząc że ładujesz po pół przyczepy bo przy pełnej resory w drugą stronę się wygną. Ja bym w to nie szedł bo taka robota to dla ciężkiego sprzętu a nie do rolniczych. Sam w zeszłym roku przeciągałem jednoosiową przyczepą ok 8m3 jakieś 10km w jedną stronę 30 przyczep i sprzęt dostał po du... pomogłem se wykończyć tylne opony w ciągniku gdzie bieżnika jest 95% a one nie zdatne do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, jacor73 napisał:

50 zł to chyba po kosztach Ci policzył

Robił dziennie ok 25 kursów   czyli jakieś 50/60 kilometrów   . Licząc że spalił 60/100  bo to jednak Kamaz , to za paliwo wyszło  w zaokrągleniu 300 zł.
To i tak przytulił kilka stówek .   Lepsze to jak  siedzenie i marudzenie za się nic nie opłaci :) , tym bardziej ze robotę miał na 5 dni

Edytowano przez Andrz_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Kilka miesięcy temu dowiadywałem się u takiego chłopaka, co mi tirem czasem żwir przywozi ile wziąłby za kilka  kursow 20km, bo była właśnie opcja na przywiezienie trochę ziemi, to powiedział, że koło 3stowek za kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Za 20 km i prawie 30 ton ,  wiec 100 zł za 8 ton w odległości 300 metrów to gruba przesada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj