adamw1234

Szarpanie sprzęgła renault 103.54

Polecane posty

adamw1234    0

Witam, mam problem w moim renault 103.54 1993 rok. Rewers elektro hydrauliczny do przodu działa bardzo dobrze, ale do tyłu gdy puszczę sprzęgło szarpie. Co mam zrobić?

sylwek23111    59

A nie jest tak, że na II półbiegu nie szarpie(jedno sprżęgło), a na I, II i R szarpie(drugie sprzęgło)?

adamw1234    0
4 godziny temu, sylwek23111 napisał:

A nie jest tak, że na II półbiegu nie szarpie(jedno sprżęgło), a na I, II i R szarpie(drugie sprzęgło)?

Szarpie tylko do tyłu jak puszczę sprzęgło i to tak po chwili. A do przodu na wszystkich półbiegach jest ok.

Wiadomość z agroFakt.pl

sylwek23111    59

Dziwne masz objawy, nie potrafie znaleźć przyczyny, bo gdyby cos się działo z jednym ze sprzęgieł, albo z zaworem proporcjonalnym, to by było tak jak wyżej pisałem.

tommmek    142

Miałem taki przypadek w Masseyu ale nie wiem czy tu zasada działania sprzęgła jest ta sama. Kalibrację można zrobić ewentualnie czy była robiona?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichaWjcik
      Witam 
      Mam rozebrany inwersor w celtisie 456 serwis stwierdził że jest nieszczelności stąd  na rozgrzanym oleju szarpanie i zapalająca się na chwilę kontrolka ciśnienia przy używaniu sprzęgła nożnego czy rewersu dziwne bo przy włączonym zającu rusza płynnie lecz też do czasu rozgrzania. A wracając po rozebraniu wszystkie oringi na wszystkich tłokach i hamulcu  są całe próbowałem badać szczelność powietrzem i na zdjęciu nr 1 tłok pięknie pracuje na zdjęciu nr2 słychać jak powietrze uciekam pierścieniami tak samo jest na zdjęciu nr3 i tu moje pytanie czy takie sprawdzanie jest miarodajne bo być może te pierścienie doszczelniaja się przy oleju dodam że na koszach nie ma żadnych śladów progów czy zużycia pierścionki kupiłem nowe i jest tak samo Brakuje mi już pomysłów pozdrawiam

• Przez grzeskw75
      Cześć, zauważyłem że po dobrym rozgrzaniu słychać z tyłu ciągnika takie dziwne pukanie, terkotanie ale jeżeli na chwilę załączę tą wajchę (sprzęgło) którą zatrzymuje się na chwilę wałek odbioru mocy to pukanie ustaje. Po puszczeniu pukanie jest z powrotem. Co to może być?
    • Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez renaultceltis
      Kupiłem nie dawno Celtisa 456 rc jest mały problem z odpalaniem trzeba kręcić i kręcić aby odpalił, ale jak już odpali to później odpala normalnie.
    • Przez Maciek2830
      Renault celtis 456 skaczacy podnosnik. Podnosnik opada i co chwile podnosi zapewne to wina rozdzielacza. Moje pytanie jak podnieść kabinę żeby się do niego dostać i czy wystarczy odkręcić i wyjąć sam rozdzielacz czy trzeba wyjąć cały podnośnik? Można zregenerować go samemu czy lepiej oddać do regeneracji?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj