Polecane posty

Adi118    2
Napisano (edytowany)

Cześć, 

Może temat trochę nie na to forum ale może ktoś miał podobny problem.

W garażu, w którym trzymam samochód odparza mi posadzke, cienka warstwa cementu odkleja się od podłoża które jest pylące się. 

Zastanawiam się jak można to naprawić. Jaką wylewkę zastosować po skskuci 1-2cm warstwy, która odchodzi od podłoża. Miał ktoś kiedyś podobny problem ?

Edytowano przez Adi118

vailus    7

Gruntowales posadzkę przed wylewka?

Adi118    2
Napisano (edytowany)

To stara wylewka ma z 15 lat przejąłem budynki  i chciałbym to poprawić

Pytanie czy da się to poprawić bez skuwania całej wylewki 

Edytowano przez Adi118

Wiadomość z agroFakt.pl

tytanowyJanusz    976

chcieć zrobić to porządnie to pasowało by to wszystko skuć wylać chudziaka, na chudziaka położyć folię budowlaną i na to prawilna posadzka. na taką posadzkę bez problemu mógł byś sypać zboże. jeśli chcesz ratować to skuj wierzch oczyść dobrze i przed laniem posadzki koniecznie polej to wodą, ja tak to widzę

Adi118    2

Ja myślałem żeby to odparzone skuć oczyścić dobrze podłoże, zagruntować i na to zrobić wylewkę jakieś 3-4 cm i jeszcze jakies delikatne zbrojenie dac. Bo skuwać całość to za dużo roboty. Pytanie czy tak cienka warstwa nie będzie pękać i czy zwiąże z podłożem 

RU68    421

Możesz usunąć to co odparzone  zagruntować i nanieść klej do płytek atlas wygładzić i powinno trzymać .U mnie taka naprawa posadzki 50cio letniej już trzyma 10 lat -keżdzone paleciakiem i jest ok

Jarecki21    25

Poszukaj kontaktu z działem budowalnym firmy BASF. Oni podobno mają środki na tego typu rzeczy. Coś na pewno doradzą.

Buszmen11    136
11 godzin temu, RU68 napisał:

Możesz usunąć to co odparzone  zagruntować i nanieść klej do płytek atlas wygładzić i powinno trzymać .U mnie taka naprawa posadzki 50cio letniej już trzyma 10 lat -keżdzone paleciakiem i jest ok

pomoże jeżeli to co jest pod odparzeniem nie wyciera się pod butem. jak się wyciera (czyt. jest słaby beton) żaden klej nie pomoże. jedynie skuć i zrobić poprawnie

Jarecki21    25

No właśnie podobno produkty BASF pomagają na posadzki ścierające się.

RU68    421
Dnia 3.05.2021 o 06:11, Buszmen11 napisał:

pomoże jeżeli to co jest pod odparzeniem nie wyciera się pod butem. jak się wyciera (czyt. jest słaby beton) żaden klej nie pomoże. jedynie skuć i zrobić poprawnie

to co traktujesz mocną myjką ciśnieniową  powinno już trzymać wydatek i robocizna niewielka można próbować mnie się udało warunek porządne gruntowanie i po nałożeniu kleju folia na wierzch (możesz spróbować część z jednego worka -chyba był atlas plus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolniczek98
      Witam Stoje prze kupnem spawarki myślę nad mma/mag majsterkuje w domu trochę coś pospawac cienkiego mysle ze 250 amper albo coś większego co polecacie jaka marka czy może kupić coś 3w1 mma/mig/tig maksymalną kwota 2.5 tys no tam plus 200 zł to nie było by problemem, dzięki za odpowiedź
    • Przez xXPioter99Xx
      Witam
      Ostatnio zakupiłem 3 używane silosy płaskodenne firmy Bin a mianowicie 2 x 60T i 1 x 130T.
      I tu moje pytanie do was , jak rozwiązać załadunek i rozładunek tych silosów. Budżet jest dość ograniczony i nie moge pozwolić sobie np na przenośnik kubełkowy.
      Co według was bedzie lepsze? Przenośnik ślimakowy pionowy , moze dmuchawa , lub jeszcze cos innego. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
    • Przez Hubertpolny
      Cześć, muszę przygotować miejsce pod składowanie zboża. mam wolna stodołe która znajduję się troche w dołku jest sporo wilgoci jest stara wylewka planuję położyć folie i wylać z 4cm bądź 5 wylewki i pytanie czy to starczy czy są jakieś farby czy inne sposoby żeby bezpiecznie przechować  zborze w takich miejscach? z gory dzieki pozdrawiam 
    • Przez Oliwier887
      Mam pytanie jaką firme wybrac do budowy obory wolnostanwoiskowej na 50 sztuk krów melcznych i bez problemów 
      Jakie firmy znam  
      -Kaz-Bud 
      -RolStal  
      Mieszkam na podlaskim 
    • Przez Wojtek026
      Jak to jest z tą całą ekologią czy to prawda że do 2030 będą mogły być piece na węgiel i drewno, co z tymi co mają las, mają opał
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj