19seba

John Deere 6150 M

Polecane posty

19seba    2

Witam , mam do kupienia ciągnik John Deere 6150M i chciałem się dowiedzieć jak jest z awaryjnością w tych ciągnikach i jak wypadają w porównaniu z John Deere 6930 albo nawet 6920.

Traktor jest z 2014 r , a  mało opinii jest o nich , widziałem tylko dwie że turbo siadło po 1000 mtg i  tylny most  i troche się teraz waham przed tym kupnem, nie wiem czy brać coś starszego czy ten też ma dobre opinie

sumek666    4787

Na moje jak masz kupować emkę to kup coś z serii 20 lub 30 ;)

19seba    2

To jednak z tymi emkami jest coś nie tak ? :)  Tak celowalem w te starsze ale jakoś cięzko coś wybrać przynajmniej z 20 a  30 też już mają gorsze opinie niż 20 :D

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    4787

Osobiście nie mam. Moi klienci tak twierdzą. A emka od takiego 6930 nie różni się praktycznie niczym. eRka to chociaż ma dużą kabinę 

19seba    2
Napisano (edytowany)

A tego 6930 możesz polecić ? Ogólnie to wiekszośc osób bardziej poleca serie 20 , przeważnie ze względu na turbine ze zmienną geometrią w 30 ale ładna 20 kupić to jest bardzo ciężko

Edytowano przez 19seba

sumek666    4787

Ja nie polecam żadnego JD 🤣

19seba    2

W sumie fakt... :D Od razu widać dlaczego :D dobra to dzięki za informacje :)

• Haha 1

ariss    20

Ogólnie dobre ciągniki. Wystarczy sprawdzić po numerze seryjnym co miał wykonane w ramach programu poprawy produktu, jeśli ma zrobiona turbinę i np zawieszenie kabiny to zdecydowanie warto

19seba    2

A to prawda że od eRki w wykonaniu to jest przepaść ? Bo takie opinie też były że np. w kabinie się wszystko trzesie

sumek666    4787

Moim zdaniem to nieprawda. Nie zauważyłem żadnej różnicy. 

19seba    2

Ok , już w tamtym roku szukałem traktora , w tym to już na całego ale masakrycznie ciezko coś kupić , są trupy a co lepsze to potrafi w ciągu 3 godzin nawet zejść , jest wielkie ssanie w tym roku na te traktory :D

ariss    20

zarówno m jak i r miały program poprawy produktu na zawieszenie kabiny i po nim było ok. Jest znaczna poprawa w amortyzacji później

• Thanks 1

19seba    2

Po vin sprawdze to czy ten mój był poprawiany ? Gdyby nie był to teraz wszystko by trzeba robic na własną ręke , ale byłem go obejrzeć to nic takiego nie czułem żeby coś trzęsło. A jak jest z tym biegiem F ? Bo niby jest a nie da się go wbić , traktor przy pełnych obrotach jedzie 43km/h . Da się coś zrobić zeby jechał 50 ?

sumek666    4787

Jeśli ma przy 43 kmh ok 1800 obrotów to można rozblokować na 50 kmh.

19seba    2

No własnie ma przy ponad 2000 obrotów , a gdyby był ten bieg F to by można szybciej jechać

ariss    20

temat f był już ileś razy poruszany nie. ma koła nie wystarczy wyrwać zaślepki od przełączania zakresów i nie pojawi się bieg. Nic się nie da zrobić żeby jechał szybciej akurat ten o którym piszesz bo dokładanie koła w skrzyni wyjdzie mega drogo. Najlepiej poszukać wersję z ecoshiftem to wtedy jedzie 43 przy 1800 obrotów i idzie to ściągnąć to wtedy na pełnym gazie jedzie ponad 50

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Barcelona17
      Witajcie,czy taka przerwa to normalne w zaczepie(ok 1cm luzu)?

• Przez Lukaszmiki
      Witam ma problem z moim Johem mianowicie zanik hydrauliki po rozgrzanym oleju. Była wymieniana pompa wstępna uszczelnienie skrzyni pośredniej sprawdzane rurki. W ziołem sie i pomierzyłem ciśnienia na rozdzielaczu skrzyni na zimnym i rozgrzanym oleju.  oczywiście olej filtry nowe smok wyczyszczony.
      1 korek zimny olej zajac żółw 10bar obroty 800 obroty 2000 12-12 bar bez zmian nawet przy włoczonym wom.
      -rozgrzany olej tak samo 10bar proktycznie bez spadków.
      2 korek zimny olej żółw 9 bar zajac 6-7 bar skacze obroty 800 obroty 2000 12bar  zajac i 12bar żółw
      -ciepły olej praktycznie okolo 0.5 przy 800 obrotów na zajacu i żółwiu a 2000obrotów żółw 7bar i a zajac 4bar
      3 korek 180 bar
      4 korek skacze 160-180bar
      Trzeci i czwarty mierzony na zimnym oleju.
       Moze ktos ogarnia te maszyny i jest w stanie mi podpowiedzieć co moze byc grane. Pozdrawiam

• Przez kamil3914
      Witam, jestem nowy na forum, jeśli zły dział to sorry,
      Mam zamiar kupić ciągnik rolniczy John Deere 7820 z 2004r. o mocy ~190KM  na skrzyni autopower z przebiegiem 18k motogodzin. Za dość przestępną cenę 99k netto. Co sądzicie o tych ciągnikach? Czy mają jakieś wady fabryczne, czy warto kupić ten ciągnik? 
    • Przez Baartus
      Witam problem z John Deere 2266 HM mianowicie nie załącza się młocarnia,heder i nie otwiera rura wysypu jak zmostkuje kable na czujniku ciśnienia przy rozdzielaczu działa ale tylko na pełnych obrotach jak zaskoczy można ująć gazu do połowy  i też działa gdzie szukać przyczyny 
    • Przez adam18127
      Witam, mianowicie mam zalany silnik olejem Turdusem 15,40 lecz słyszałem opinie że jest nie dobry, mam dojście do Petronasa 10,40 15,40  od Ciężarówek co myślicie ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj