tomek84pl

T6.125S uszkodzony nowy ciagnik

Polecane posty

tomek84pl    19

Telefonicznie dowiedziałem się że jest coś z czujnikiem Wom , nie mam zamiaru nic tam czyścić, ciągnik jest na gwarancji , poszło zgłoszenie do serwisu.

W sobotę miałem  miałem jeszcze błąd 2451, ponoć coś z podłokietnikiem, również zgłoszone niech naprawiają.

@marcin

Wolę go póki co oszczedzac żeby nie nie narobić sobie szkód w jakiś innych podzespołach , coś co wyjdzie np po 2k godzin pracy.

Wiadomość z agroFakt.pl

kiedyś był przypadek ale to w nowym zetorze Proximie , że na gwarancji rozpadło się łożysko na wom i także hałasowało

tomek84pl    19

Ciagnik byl juz na serwisie, rozpolowiony, wszystko zmierzone i sprawdzone nie stwierdzili usterki :)

tomek84pl    19

nagranie ktore wrzucilem bylo zrobione tego samo dnia kiedy ciagnik wrocil do mnie z serwisu

powinieneś być przy tym jak sprawdzali, czy cię w CH*** nie robią. najczęstsze gadanie serwisu właśnie, że po sprawdzeniu w serwisie wszystko gra, niech zapna jakąś maszynę co wymaga mocy na wom i muszą dojść co jest nie tak. na "sucho" to może normalnie chodzi, a może powstawać problem pod obciążeniem

tomek84pl    19

Poczytaj wczesniejsza czesc tematu tam jest wszystko wyjasnione.

Tak w skrocie, serwis zrobil test polowy, stuki bylo slychac, zglosili problem do producenta a ten  stwierdzil ze skoro nic nie jest zepsute to tak ma pracowac ciagnik i nakazal zwrot do mnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mich9
      Po umyciu ciągnika zgasł panel od skrzyni ec tam gdzie wyświetla biegi od razu po odpaleniu wyświetliły się jakieś dwa błędy. Wszystko działa. Do odczytania błędów potrzebuje wtyczkę diagnostyczną gdzie są zmostkowane dwa wtyki wie ktoś jakie?. Błędów nie zapisałem. Jakieś pomysły, bezpieczniki? 
    • Przez smokus1234
      Witam,
      Zakupiłem NH T6070 Elite mam problem z wskazaniem prędkości- raz pokazuje raz nie, czasem głupoty, przy jeździe do 10 km/h często nic nie wskazuje. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna? Czy radary psują się w tych ciągnikach, czy są inne czujniki prędkości jak tak to gdzie? 
      Drugi problem tyczy rewersu- jak dojeżdżam z maszyną do końca pola podnoszę ją i wrzucam rewers na wsteczny bez sprzęgła. Wtedy ciągnik każe wbić N i dopiero ze sprzęgłem mogę wycofać.
      Trzecia rzecz która mnie martwi to buczenie hydrauliki w kabinie , gdy ciągnik stoii nie równo.
      Proszę o pomoc.
    • Przez Basior
      Witam dzisiaj jeżdziłem sąsiada nowo kupioną TS90 powinien jechac 40km/h a jedzie tylko 21km/h i włączyłem najwyzszy bieg gaz na maksa i aby 21km/h jechał nie rozumiem. Prosiłbym bym bardzo o odp. Pozdrawiam Basior
    • Przez tomaszratkowski
      Witam . New holland t6/tsa , mam problem który pojawia się coraz częściej , brak oporu przy kręceniu kierownicą , lub koła stoją a kierownicą idzie swobodnie kręcić . Co może być przyczyną ? Orbitrol? Może siłownik przelewa ? Jak to sprawdzić ? , dodam że pompę od wspomagania mam do regeneracji , a orbitrol jeszcze nie ruszany nie raz z jego okolic słuchać brzęczenie . Za każda podpowiedz dziękuje . Pozdrawiam
    • Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj