Qwerty12

Fastrac problem z wyłączeniem przedniego napędu

Polecane posty

Qwerty12    0

Witam, nie można wyłączyć przedniego napędu oraz nie można włączyć blokady w jcb fastrac 155-65. Jakie mogą być przyczyny? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrord
      Witam serdecznie wszystkich, kupiłem ciągnik w którym ciśnienia oleju w hydraulice czy zawieszeniu są poustawiane na oko. Mam manometr i odpowiednią końcówkę do sprawdzenia ciśnień.  W instrukcji napraw jest pokazane wszystko niestety jeśli chodzi o odpowiednie ciśnienia to dopisane jest że trzeba sprawdzić w danych technicznych. Może ktoś ma taką wiedzę, dziękuję serdecznie. 
    • Przez Dawid1156
      Witam, poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika claas axion 810 lub chociaż do komputera cebis rok 2010, dzieki za pomoc. 
    • Przez Mariuszogi
      Potrzebuję informacji o ciągniku foton lovel 504
    • Przez nielot1966
      Pytanie o ciągnik jak w temacie. Czy jest dystrybutor części zamiennych do tego traktorka? Czy pozostaje Aliexpress i Ebay. Pozdrawiam
    • Przez UrsusowyRolnik
      Co sądzicie o tych ciągnikach? Dopiero dziisaj ze AGCO coś takiego wypuściło może mi ktoś o nich coś powiedzieć?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj