arion650

Motopompa do nalewania opryskiwacza

Polecane posty

arion650    1

Witam zakupuje motopompe do nalewania wody do opryskiwacza ze stawu lub z innego ujęcia wody,przepływ jej to około 300 litrów na minutę więc wystarczająco, co myślicie o tym ?

gosciu506    177

ze stawu myślę że słaby pomysł bo woda jest niezbyt czysta i będzie trzeba filtry w opryskiwacz częściej czyścić lub wymieniać

arion650    1

Filtr bym założył przed pompą jeszcze, A plus taki że woda jest mniej twarda i ogrzana

Wiadomość z agroFakt.pl

gosciu506    177

Są plusy i minusy jak w każdym rozwiązaniu ważne tylko żeby plusów byli wiecej

drewcio    6

lepsza pompa niz wiaderka. mysle ze to bdb pomysl. ja to beczkowozem ciagne i jak predzej o tym pomysle to nalewam w mauzery zeby odstala sie. Stoja one na podwyzszeniu i lekko przechylone w tyl by "brudy" osiadly. Bezposrednio z beczki tez idzie tylko faktycznie sitko przy wlewie trzeba czesto czyscic w takim ukladzie. Nieraz jednego uzupelnienia nie wstrzyma. Zalezy co waz zassie. Zdazaly sie nawet male rybki... Beczka przeplukana kilka razy przed tymi zabiegami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pszczolka89
      Orientuje się ktoś ile kosztuje robocizna skrzyni biegów w Volvo 1130 
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez V12
      Witam
      Nosze sie z zamiarem kupna kombajnu , szukałem zachodniego o hederze 3-3.6m ale niestety to sa ruiny , predzej znajdę dobrego bizona i mam juz kilka na oku 
      Problem w tym że mam różne uprawy , trawy , facelie , rzepak .
      Wiem że małe hedery 3m bez problemu , podbieraja to za pomoca podnosników łanu , bez podbieracza .
      Czy w hederze 4.2 Bizona to się sprawdzi ?? 
    • Przez szakul91
      Witam. 
      Od kilku dniu zastanawiam się nad doboru sprzęgła przeciazeniowego do maszyny. Tylko problem w tym iż nie mam pojęcia jaki moment powinna mieć maszyna gdyż chce zmodernizowac stara maszynę do siana , przetrzasarka polska famarol  z 229 , producent nic nie pomoże że względu na wiek maszyny. A jedna z głównych wad tej maszyny jest uszkadzanie trybów w przypadku unieruchomienia ramion maszyny. 
      Ogólnie maszyna ma przekładnie główna na frez 6 3/8 35 mm naped przenoszony przez zębatek stozkowa Z-17 na większe trybo talerzowa ktore osadzone jest ponownie na frez  6 3/8 średnica 35 mm i po przez łączniki dł. 60 cm z obu stron frez 3/8 średnica 35 lecz tylko około 4 cm z każdej steony jest powierzchnia styku.
      Nie mam pojęcia jak dobrać moment Mm żeby zabezpieczyć ta maszynę gdyż widać uszkodzenia na wszystkich frezach a dokonuje regeneracji i szkoda znowu ponownie wszystko uszkodzić. 
      Będę wdzięczny za wszelką pomoc i rady . Może ktoś ma inną przetrzasarke i wie akurat jaki moment jest w danej maszynie. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Pszczolka89
      Proszę o pomoc... Kto wie jak się dostać do łożyska i tarczy sprzęgła w kombajnie Volvo 1130 ???? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj