Zaloguj się, aby obserwować  
farmtrac804WD

Nowy rozrzutnik

Polecane posty

Witam!!!

Razem z tatą chcemy kupić nowy rozrzutnik. Ładowność miała by wynosić max 4,5t. Zależało by nam na tym aby adapter był z pionowymi walcami. jaki byście polecali i co myślicie o rozrzutniku N-228 warfamy???

Jeżeli byście znali to od razu podajcie ceny.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Unia bRzeg TYTAN 6 - jednoosiowy (4,5 T) z adapterem pionowym 4 - walcowym 29 900zł netto

Warfama N-228/P Ladownosc 4500 kg; adapter pionowy slimakowy; wymiary skrzyni 3780x1765x600mm; ogumienie 14/65x16 28 900zł netto

 

 

Ludzie u mnie "napalili" się na Tytany, ale jeżeli one są tak malowane jak rozsiewacze z Brzegu to powodzenia...

 

Ja bym jeszcze się dowiedział albo sprawdził jaka jest grubość blachy w Tytanie i Warfamie tak dla porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

panowie tyle kasy za sprzet który jest robony na sztuke masakra wolał bym kupic forszaja t088 odrestałrowac go i maszyna nie do zajechania i przy okazi mozna było by ja do kukurydzy wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nie mam aktualnego cennika, ale w starym nie mam adaptera dla rozrzutnika 3,5t.

Ale w przypadku 8 tonowego różnica w cenie między adapterem A2HS [dwa bębny poziome ze zwojami ślimakowymi] a A4VS  [cztery bębny pionowe ze zwojami ślimakowymi] wynosi ok 2,5tys zł netto.

 

 

W cenniku z roku 2007 rozrzutnik 3,5t z adapterem A2HS kosztuje ok. 13,5tys zł netto i jak do wersji A4VS jest ok 2,5tys różnicy to taki rozrzutnik kosztuje ok. 16tys netto na stan roku 2007 czyli teraz może z 2-4tys więcej [tak oceniam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj