ahael

Fendt 312LSA Farmer Turbomatic-Działanie półbiegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ahael    0

Witam, czy półbiegi w Fendt 312LSA z 94r przelacza sie ze sprzeglem czy bez? W moim da sie przelaczyc tylko ze sprzeglem - czy tak w tych ciagnikach jest?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Roman2001
      Witam mam problem z moim fendem 310
      Otuż nie ma siły podnieść przedniej osi
      Jak pomoge mu i podniose sie turem to napompuje oleju i trzyma ale jak by miał sie sam podnieść to nie ma siły.z góry mówie że siłownik jest po regeneracji
    • Przez Symbiota
      Witam, pilnie potrzebuje instrukcji do farmera 308 z 98 r , tematów podobnych kilka, ale instrukcji nie znalazłem dzięki za pomoc. Email : symbiota1994@o2.pl
      Pozdrawiam
    • Przez Kondzio1234
      Witam. Zakupiłem fendta 311 z 91 r niestety ma słabe ogumienie z tylu chciałbym je wymienić lecz po tym co szukałem to wychodzi ze są złe dobrane bo przód jest aktualnie r24 a tył r38 w jaki prosty sposób sprawdzić czy aby przód prawidłowo współgra z tyłem 
    • Przez kBieszczad
      WITAM
      Pilnie potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 311 lsa r 91.
      Gdzie można kupić lub czy ktoś ewentualnie wie gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej.
    • Przez Symbiota
      Witajcie forumowicze, czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka i wyśle mi instrukcje do Fendt farmer 308 turbomatic  z 98r . Mój e-mail symbiota1994@o2.pl.
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj