Maniek1524

T25 problem z ciśnieniem oleju po wymianie pompy oleju

Polecane posty

Maniek1524    0
Napisano (edytowany)

Witam mam problem ze smarowaniem nie podaje mi oleju na głowice silnik jest po remoncie 80 motogodzin ma nowe cylindry głowice wtryski tłoki korbowody panewki korbowodowe pompa wtryskowa wymieniłem pompę oleju bo stara się popsuła i ciśnienie na zimnym raz jest 6atm a nie raz tylko 2atm myślałem ze to zawór redukcyjny ale jednak też nie. Pomóżcie

Edytowano przez Maniek1524
Stało się to jak jechałem od kolegi jechał i nagle opadł z sily prawie zgasł i jak go zgasiłem to myślałem że sie zapowietrzył ale zauważyłem też że z całych cylindrów się aż dymiło a temperatura oleju niecałe 40 stopni

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez kowcio
      Witam, potrzebuję namiary na mechaników w województwie łódzkim którzy zajmują się naprawą ciągników zachodnich
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez Robertb
      Witam , nie posiadam klimatyzacji w nh t4,65 i mam takie pytanie czy ktoś z Was dokładał takie coś do traktora i kogo byście polecili do tego rejon wielkopolska, lub ewentualnie z dojazdem do gospodarstwa?
    • Przez Bambi14
      Witam, czy ktos ma taki pistolet? jak z przeklamywaniem licznika?
      http://allegro.pl/pistolet-do-pompy-paliwa-z-elektr-licznikiem-lcd-i5993761565.html

Mam mini CPN i ten licznik przeklamuje 2l na 20 litrach, a wiec chcialbym wymienic na w/w tylko czy warto czy tez bedzie oszukiwal? niby mozna go skalibrowac
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj