ClaasDominator

Amazone ZA-M 1001Rozsiewacz Limiter

Polecane posty

Witam koledzy posiadam rozsiewacz amazone z limiterem z prawej strony. Mam takie pytanko jak sie ustawia  limiter zeby ładnie dosypywał do granicy pola.

z gory dziekuje za cenne rady i podpowiedzi

Pozdrawiam

Mich9    665
Napisano (edytowany)

W instrukcji jest napisane w aplikacji masz dla danego nawozu. Juz nie pamietam wieksze wartosci to dorzuca chyba dalej mniejsze to blizej. Ja jade przy miedzy okolo 480 obr na wałku i ustawiam limiter na ustawienie z aplikacji powiedzmy A11(przy szerokosci rozrzutu 21 metrow) i pisze ze to jest (10,5 metra) nie zawsze się zgadza. Więc daje A10 to jest chyba 10 m,A9 9,5 itd. Nie pamiętam czy miedzy a11 a a10 jest 0,5 metra mniej czy między A11 a A9 w każdym razie im mniejsza wartosc tym blizej rzuca. Musisz popróbować 

Edytowano przez Mich9

Wiadomość z agroFakt.pl

poosa21    189

Chyba odwrotnie bo na 15m siałem i ustawiałem A11 a teraz przy 21m ustawiam na A4. 

Mich9    665

Rzeczywiście odwrotnie. Im większa cyfra tym bliżej sieje. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj