Skocz do zawartości
zetorek7245

Bizon Rekord

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
zetorek7245    0

witam. Niedawno znalazłem w internecie ogłoszenia kombajnów bizon rekord z grodna na białorusi [cenzura]

wie ktoś może oco w nich chodzi dlaczego są takie tanie z góry dziękuje :D

Poprawianie posta po Moderatorze

Edytowano przez krolikNH

c4011ursus    0

Na pewno nadają się do remontu, lub mają jakieś poważne usterki. Ja bym bez przepracowanego prze ze mnie dnia tym kombajnem go nie kupił.

Wiadomość z agroFakt.pl

armi95    0

Na białorusi są jeszcze PGR-y. Te Bizonki są pewnie z PGR. A PGR to wiadomo jak jest. Naprawia się wszystko, aby szybciej. Zatrudnia się nie odpowiednich ludzi, którzy nie mają pojęcia o pracy zwłaszcza na sporym kombajnie. Tu zaczepi, tam nie wyhamuje i efekt jest taki: pogięte, zaniedbane Bizonki. Po prostu żal dawać takim ludziom dobre maszyny. Dać kose i niech kosi. Przynajmniej kosa nie jest tak droga jak dobry POLSKI BIZON.

K1ROVEZ    0

królikNH, bez obrazy, ale czy Ty masz w porządku z głową? Jaka cenzura, "pogieło" Cię? Cenzurę to mieliśmy w poprzednim ustroju, teraz jest demokracja i wolność wypowiedzi...

Linki z Allegro podawać można, a linków z Białorusi nie? Będzie wolno dopiero gdy reżim Łukaszenki ustąpi? Może byś podał szerokiemu gronu powód "ocenzurowania" posta kolegi.

Stary, jeszcze kilka takich zagrań, a będziesz musiał zmienić status z "bad" na "stupid"...

zetorek7245, też byłbym wdzięczny za ten link na PW, chętnie zobaczę sobie co takiego niestosownego było w tej ofercie... B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się