krzysiu0016

Poszukuję pracy w gospodarstwie rolnym na ciągnik rolniczy ktoś coś ??? Okolice Warlubia Kwidzyn Grudziądz?????? 27 lat doświadczenie...

Polecane posty

krzysiu0016    0

Poszukuję pracy dorywczej w gospodarstwie rolnym więcej informacji prywatnie posiadam prawo jazdy kat B i T oraz uprawnienia na kombajny zbożowe oraz wózki widłowe John deerami również jeździłem ;)))

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pafnucy
      można już chyba zaczynać.
    • Przez farmtrac8244
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.

Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.

Kontynuujemy temat: 
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279646-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2020/page/1099/
    • Przez małami40
      Witam mam zapytanie odnośnie zakupu gospodarstwa  pow 3 ha wraz z domem.czy jeśli osoba nie będąca rolnikiem indywidualnym stara się o zakup gospodarstwa w kowr (czeka na zgody)a w tym czasie trafi się rolnik indywidualny który jest zainteresowany kupnem gospodarstwa to kto ma pierwszeństwo zakupu tego gospodarstwa?jest to obojętne ?
    • Przez Spoldriver
      Witam, dzierżawę od gminy działkę widoczną na zdjęciu (239). Jak dobrze widać gołym okiem mam sąsiada który "siedzi" w granicy już dobre 5 lat (efekt zaniedbań poprzedniego dzierżawcy). Nie pomagają rozmowy, ostatnio pokosiłem łąkę tak jak idzie granica, przyjechał wieczorem, zebrał trawę i tyle. W jednym miejscu robią się już prawie 2 metry i tam postawił tunel foliowy z pomidorami wg. niego w granicy. Mam zamiar coś z tym zrobić, ale gdy ujrzałem cennik usług geodety w intrenecie to prawie spadłem z krzesła, 1400-1600 zł, czy na prawdę teraz są takie stawki? i drugie pytanie skoro gmina jest właścicielem to czy oni pokrywają koszty czy ja ? Pozdrawiam

• Przez katti7_2008
      Witam. Mam 44 lata jestem po pęknięciu tętniaka w głowie . Posiadam jeszcze jednego  tętniaka i czekam na embolizacje . Jestem na chorobowym już będzie 180 dni , złożyłam wniosek o rente z tytułu niezdolności do pracy Moje pytania brzmią :  Jak wygląda wizyta na komisji , o co pytają? Kazali mi przywieźć kartotekę z Ośrodka Zdrowia , czy to ma być całą kartoteka czy ostatni rok ? Ile wynosi teraz renta ? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj