nablo06789

Deutz Fahr DX 6.05 wyrobione cięgna i wyciek ze skrzyni

Polecane posty

nablo06789    0

Witam,

Chciałem się poradzić odnośnie naprawy/regeneracji cięgien dolnych oraz wieszaków trójpunktowego układu zawieszenia w tym ciągniku.

1. Muszę wymienić w cięgnach kule oraz gniazda, tylko nie wiem czy jest to do wykonania i są gdzieś części do takiej regeneracji i jak ją zrobić?

Chyba że można kupić nowe albo te same końcówki to proszę o info.

2. Wieszaki raczej muszą być nowe bo te ktoś już zaspawał czy te będą ok? 

https://www.olx.pl/d/oferta/wieszak-podnosnika-deutz-fahr-dx-agroprima-agroxtra-agrostar-6-05-4-71-CID757-IDxXNgJ.html#8fa30247fe

3. Cieknie przy takiej ośce (na fot. 2) która wychodzi ze skrzyni tylko nie wiem od czego ona jest i jak to się rozbiera jakby ktoś mógł powiedzieć od czego to jest i jak to rozebrać byłbym wdzięczny tam przy niej jest taki ala pierścień z kalamitką ( na fot. 1) ale on luźno lata można go wgl. zabrać a z drugiej strony siedzi w obudowie wiec nie wiem jak do tego wgl się zabrać. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś schematy albo coś takiego jak to rozebrać to było by super. 

Może ktoś poleca jakiegoś dostawcę części do deutz w woj. Warmińsko-Mazurskim?

deutz1.jpg

foto

deutz2.jpg

to jest ta końcówka cięgna 

deutz 3.jpg

cały tył tak wygląda

received_486095269258972.jpeg

padi991    0

Kego rozwiazałeś Problem wycieku z tej ośki na 2 zdjęcie? Jak sie ta oska nazywa ktoś może powiedzieć i do czego ona służy?  Jest tam uszczelniacz od środka? 

Witam Kolegów! 

W moim dx 4.7 mam podobny problem z wyciekiem oleju z tej ośki...

Czy może ktoś z Was podejmował temat  żeby coś podpowiedzieć?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kysiu11
      Witam. 
      Mam Deutz dx110 i chce wymienic olej do skrzyni tylko niewiem jaki zalać bo gościu od którego kupiłem zalał go jakimś hipolem i niepamięta dokładnie jakim ,stan oleju jest niski i poprostu chce wymienic go i prosił bym o pomoc co polecacie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez Czyzyk97
      witam. mamy problem z lamborghni 1060 a mianowicie po zrobieniu sprzegla ciągnik przestał odpalać. kręci rozrusznikiem a nie odpala. mechanicznie po włożeniu imbusa w sterownik od listwy pali na strzał. bezpieczniki sprawdzone okey. przekazniki też. prad po zapłonie na sterowniku listwy 0.5v podczas kręcenie spada do 0.3v. obstawiam że powinno być przy odpalaniu jakieś 5volt. czujnik obrotów na sprzęgle pokazuje 31k Ohm. potencjometr przy pedale gazu jest sprawny moim zdaniem bo pracuje od 1v do 3v jak dobrze pamiętam. serdeczne dzięki za podopiwiedzi.
    • Przez Adam_k
      Witam.
      Problem mianowicie tkwi w tym że po wciśnięciu sprzęgła pojawia się buczenie, ciągnik normalnie jeździ zmienia biegi, rewers działa, polbiegi tez. Zaczęło to się dziać po rozpolowieniu i złożeniu. Podejrzewam że mogło się zapowietrzyc i w jaki sposób je odpowietrzyć. Booster nie zapowietrzony bo nie był ruszany.
      Proszę o wskazówki. 

• Przez Dej
      Witam mam problem z deutz fahr dx 85 po wymianie uszczelki pod głowicą co zaczęło stukać tak jak źle ustawne zawory ale to chyba nie to bo ustawiałem i nic nie pomaga. Uszczelka dobrana tyle grubsza o ile z planowano głowicę. Słychać dopiero na wyrzszych obrotach  tak do 1300 nic nie słychać. Panowie co to może być. Dziękuję za pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj