mario989

Zetor Forterra 8641 uszczelki

Polecane posty

krzysztofz14    68

A co masz za nisko tuleje?Gumowe oringi to są na dole.Nie wiem jak w forterze ale w 7211 nie było i tuleje na równo z blokiem są.

Edytowano przez krzysztofz14

Wiadomość z agroFakt.pl

darus74    3

Fabrycznie nie jest przewidziana ale jak za nisko osiadła tuleja to może ktoś włożył .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matioza1994
      Witam, posiadam Zetora 10540 posiada on dwa zbiorniki paliwa, jeden nad silnikiem i drugi przy schodkach z prawej strony. Problem jest taki, że gdy w górnym zbiorniku kończy się paliwo to zapala się kontrolka od rezerwy i wskazówka od poziomu paliwa idzie ma maksa tak jak by był pełny. Dziwne jest to bo na tym wskaźniku tak jak by nie był uwzględniony ten dolny zbiornik tylko zegar pokazywał stan w górnym zbiorniku. Gdy ruszam pływakiem w górnym zbiorniku to pokazuje stan, jak zejdę pływakiem w miejsce gdzie jest styk od rezerwy to zapala się rezerwa i wskazówka pokazuje, że jest pełny.  W górnym pływaku są trzy przewody- żółto-zielony, niebieski i brązowy. Przy pływaku na dole są dwa przewody brązowy i czarny.
      Ktoś może wie jak te przewody powinny być podłączone i jaka jest przyczyna takich wskazań. Może ktoś ma schemat jak to powinno być podłączone żeby dobrze działało. 
      Załączam zdjęcie pływaka w górnym zbiorniku.

• Przez ZetorTeamPL
      Zablokowało się pokrętło od regulacji szybkości opuszczania i podnoszenia wie ktoś może jak to odblokować ? Podnośnik nie opada 

• Przez Emil_827
      Witam. Chciałbym przerobić swojego zetora 9540 na szybszego ? Niedługo czeka mnie remont skrzyni i mostu i chciałbym coś takiego zrobić...
      Skrzynia 3 z 3st wzmacniaczem (30km/h) 
      Robił ktoś coś takiego? Jak wygląda taka modernizacja i jakie części
      Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

• Przez KOSTEK12
      Witam,jaki płyn hamulcowy mogę dolać DOT3 czy DOT4 do Forterry 2002r?
    • Przez farmer_89
      Witam jaki symbol ma kolor felg w zetor proxima z 2016 roku poniewaz odchodzi mi farba na przednich kolach, czy  u was tez tak sie dzieje?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj