Artur1985

Jaką kosiarke polecacie do Ursusa C 330 bębnowego czy talerzową

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Artur1985    2

Witam ponieważ jestem laikiem i od niedawna posiadaczem niewielkiego areału łaki ok 2 ha zastanawiam się nad zakupem kosiarki do Ursusa C 330. Moje pytanie jest jakiej szerokości roboczej powinna być ta maszyna, bębnowego czy talerzowa na czym polega różnica. Dziękuję za odpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162

A to czasem nie chodzi Ci o dyskową? Zwykła rotacyjna wystarczy 1.65m, w sam raz do 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

nie lepiej zaplacic za usluge niz telepac sie starym gratem ?? kupisz nowa to szybciej sie rozleci niz splaci.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ja mam do sprzedania rotacyjną famarol, bardzo mało kosiła, całe życie garażowana, wszystko w oryginale 100% sprawna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur1985    2

Nie chce nikogo wynajmować, chce być samowystarczalnym, bez proszenia się kogoś żeby przyjechał, jak będę miał czas to sam sobie zrobię a tak jestem uzależniony a za darmo nikt nic nie zrobi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zastanawiam się czy nie kupić rotacyjnej 1,35 nowej. Chciałem używkę ale nie wiadomo co się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak dość długo już się zastanawiasz... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A daj spokój,z jednej strony chciałbym mięć a z drugiej strony boję się że kupię bubel jakiś i tak się miotam. Ale za to ten kultywator co kupiłem to na nówkę zrobiłem :)           

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jaką byś nie kupił, (no chyba że kompletna ruina,) to na tej powierzchni, do której masz zamiar używać, to będzie chodzić, chodzić i .... się kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No niby tak ale z drugiej strony jeździć oglądać,felerów szukać,kombinować transport to już chyba wolę dołożyć kupić nową i mięć spokój a za 500 zł też nie kupię nic . W okolicy nie ma a z polski kupować to też liczą po 1500-2000 zł dodać transport a za 1 zł też nikt ci nie pojedzie po kosiarkę to już wychodzi tyle co nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ile teraz taka 135 nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

No tak trochę ponad 3 koła chodzą zależy też gdzie i czy z osłonami a jak z to czy z plandeki czy z blachą. Myślałem żeby Mesko kupić to jak do nich zadzwoniłem to 8tyś  zaśpiewali i to wysyłają rozebraną w skrzyni i składaj se sam,więc mesko odpada 😜

Edytowano przez akooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkes    72

Kup kosiarkę sadownicza jak nie zależy Ci na sianie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byłem dzisiaj w punkcie i mieli kosiarkę banrol 1.35 za 3.800zl plus 150zl jak chce osłony. Po 4 noże na talerz i one są jakieś stożkowo łukowe. Dobre to jest?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101
akooo napisał:

Byłem dzisiaj w punkcie i mieli kosiarkę banrol 1.35 za 3.800zl plus 150zl jak chce osłony. Po 4 noże na talerz i one są jakieś stożkowo łukowe. Dobre to jest?☺

Skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

powiat zamojski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ja mam famarolke w stanie idealnym tylko chciałbym odrobinę więcej niż w ogłoszeniu


też podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daleko trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
rafalus8 napisał:

ja mam famarolke w stanie idealnym tylko chciałbym odrobinę więcej niż w ogłoszeniu


też podkarpackie

a transport jakiś jak tak to za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj