domel27

Pasek do tx32 i żółte kontrolki

Polecane posty

domel27    1

Koledzy na zdjęciu zaznaczyłem pasek który znajduje się za pasem młocarni czy ktoś zna numer tego paska? Natomiast na drugim zdjęciu od czego są żółte kontrolki jedna z nich mruga a dokładnie lewa 

IMG_20210408_175931.jpg

IMG_20210408_175452.jpg

ZCBooster    0

Na stronie New Holland jest katalog części ze wszystkimi pasami. A te kontrolki są od samo poziomowania sit, miganie oznacza że się poziomuje. I ta kontrolka miga cały czas? Bo sita się poziomują tylko na załączonej młocarni.

Edit.  Ewentualnie możesz pasów poszukać tutaj https://sklep.stomildystrybucja.pl/kombajny/newholland/NHTX32.pdf

Edytowano przez ZCBooster

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domel27
      Witam klubowiczów czy ktoś z was posiada katalog części do tx32? 
    • Przez lubie
      Witam mam pytanie do posiadaczy kombajnów New Holland TF42 czy kombajn posiada czujnik strat ziarna i czujnik zapełnienia zbiornika jeżeli tak to która to kontrolka lub wskaźnik 
    • Przez domel27
      Koledzy od czego jest zegar pod kierownica w New Holland tx32? 
    • Przez paweleksprint83
      Witam mam taki problem że kombajn tx66 będąc na biegu i jednocześnie na neutralu na hydrostacie powoli jedzie co jest problemowe na przykład przy zmianie biegu. Proszę o informację gdzie ręce wsadzić.Dziękuję Paweł
    • Przez malopolanin64
      Witam mam problem w kombajnie Case Ct5080 a to praktycznie blixniak popularniejszego New holland tx 68 otóż na joystiku od jazdy nie ma luzu, kombajn ciągle chce jechać bardzo powolutku ale ciągnie, a to praktycznie uniemożliwia zmienianie biegów oraz utrudnia w znaczacym stopiu obsluge, zanaczam że nie ma tutaj linek sterujących tylko jakies elektryczne ustrojstwo. Czy ma ktoś na to pomysł bo miałem przez chwuile tx65 i w nim było to samiutko ale został z tym sprzedany.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj