Polecane posty

Mateusz100    1

Witam  posiadam rozsiewacz nawozu amazone za-u 1001 i chciałem kupić do niego komplet naklejek i teraz tak na internecie jest tego mało cos jest ale np. jeden sprzedaje niby komplet naklejek do takiego rozsiewacza a połowy z tych naklejke tam nie ma a te co są to ich orginalnie nie ma w rozsiewaczu sama naklejka z nazwą AMAZONE ZA-U 1001 jest nie w takich rozmiarach jak orginalna i do tego są to litery pomnaranczowe przyklejane osobno a nie jak w orginale na zielonym tle wszystko razem ogolnie rozsiewacz w dobrym stanie super wręcz nigdnu nei remontowanyu i widzę naklejhki jakei sa niektore so troche podrapane zerwane ale widac je i nigdzie takich nie ma w tych niby gotowych kompletach na internecie... troche smieszne taka forma AMAZONE i nie ma naklejek na swoje maszyny a stary on nie jest mozę to 2000 rok moze 2001 ale no nie widzę i mam pytanie czy ktoś może ma taki rozsiewacz kupowal kiedys gdzieś? alboi zna kogos co robi lub sprzedaje takie naklejki jak najbardziej orginalne? proszę o pomoc

bratrolnika    15078

Dajta mu przecinków, bo tego czytać się nie da

A co do naklejek: na allegro użytkownik cook-print, zamawiałem już u niego nie raz, jak napiszesz co chcesz to ci zrobi 

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    3672

@bratrolnika a masz jakiś link?

1 godzinę temu, gosciu506 napisał:

jak zakładasz dziecinne głupie tematy to do kogo masz pretensje jaki poziom reprezentujesz na takim dostajesz tu odpowiedzi

I co wnosi ten twój wywód do tematu?

gosciu506    173

Nie cytuj postów pod postami. Zapoznaj się z regulaminem. Nie obrażaj polskich rolników, jest tu wielu użytkowników od których mógłbyś się wiele nauczyć nie ważne ile kto ma hektarów tylko jaka ma wiedzę i doświadczenie. Jesteś pewnie młody i mam nadzieję że kiedyś to zrozumiesz.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj