Filipoo

Jaki wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

nie mówię ze kazdy ford taki jest. a co do kurzenia nie chodziło mi o nawiewy tylko o siadające uszczelki przy drzwiach, tylnej klapie klape mozna jeszcze dociągną ale czy drzwi??chodzi mi o trwałośc taki elementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

kupujesz starocie, wiec nie wymagaj nie wiadomo czego, jak cie cos mocno wkur...i to wymieniasz ta czesc i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

a te Hondy nie do zdarcia są :)

Sam jakbym miał używkę kupić w takiej cenie to tylko honda :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

oj do zdarcia niestety też są, nie powiem są mocne ale cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojej strony moge polecić Vectre B,mam ją już 5 rok i moge bez zastrzezen ja pochwalić,kupiłem ją w beznzynie,silnik 2.0 16V,na pełnym wyposażeniu rocznik 1999/20,do tej pory wymieniłem w niej olej,pasek rozrządu, tylnie i przednie klocki hamulcowe i nic więcej.Samochód bardzo mało awaryjny,dołożyłem do niej LPG i spali ok 8l /100km,bardzo dobry komfort jazdy.Ja ją szczerze polecam :)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

kumpel ma vectrę B 2,0 ecotec???, to jest porazka ten silnik chyba ze tylko jego tak działa na obroty wczodzi z opóznieniem ja da się gazu z 800obr na większe to chodzi jak 30 klekoce coś niby był u mechanika i tak musi chodzić co mnie zdziwiło gaz ma elektroniczny? :) linka jest podczepiona pod sterownik czy coś i elektrycznie jest rególowana dawka paliwa i przepustnica:huh: moze tak to być bo wiezyć mi się niechce... rozpedzić do 180km/h to nie problem ale troszkę czasu potrzeba zrywny i mocny to jrest ten silnik ale pow 5tyś obr/min dopiero po wyzej 5 tyś obr się mocno wkręca a tak to katastrofa kadetem smiało bym go wzioł no fakt póznoiej by mnie dogonił ale pózniej

 

myslę ze duzo zwolenników vectry B jest wiec i chyba taką kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

jak do niego pójde to się dowiem dokładnie jaki ma silnik :) . o w morde 2,5 noo napewno bym nie narzekał :) tylko ile to spali?? ijuz widze opłaty oc :) i chyba te opłaty to najwieksza przeszkoda. bo 2,2 jest brany pod 2,0 a 2,5 to 2,5:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

znajomy ma omegę z tym silnikiem to mieści mu się w 10 gazu a omega jest trochę większa, w mondeo wychodzi nam średnio 9.4 benzyny na krótkich odcinkach, na trasie zszedł do 9,

a co do OC to będzie niższe jak w mondeo bo opel ma pojemność poniżej 2500cm3 a chyba jak dobrze pamiętam od tego progu jest inna stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@Filipoo pisze że ecotec więc ta Vectra powinna być 16 zaworowa :)

 

tylko tam postawił jeszcze znak zapytania, więc wywnioskowałem że nie jest pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

nom pewien nie jestem nie obczaiłem jeszcze tego silnika dokładnie ale jak kolega pisze ze 16 to pewnie 16 wem ze chodzi jak 30 ta vectra mojego kumpla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

no to koledzy od paru godzin jestem posiadaczem opla vectry 1,7D(isuzu) i długu (5tyś :() tyle ze to podstawowa wersja bez tam elektroniki jest centralka wiec super pasuje odkluczanie z pilota sa alce niby nie zgdnita(szkoda tylko ze tej elektroniki nie ma) ale za te pieniąde było warto :Dmacie jakieś doświadtczenie z tymi silnikami??aaa przebieg niby 155tys wiec bankowo cofnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj