David567

Jaka kierownice do terminalu Muller touch 800

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
David567    2

Witam mam terminal Muller touch 800 z licencją track leader , isobus tv, selection Control i antena GPS. Chciałbym jeszcze dodać kierownice do automatycznej jazdy, wiem że muszę wykupić licencje track leader auto za 500 euro, ale potrzebuje kierowcy. Muller już nie zajmuje się kierowcami, i teraz moje pytanie jaka kierownice.moge dokupić żeby była kompatybilna z moim terminalem i jaki jest orientacyjny koszt. 

GrKrólik    0
Przepiorek    17

Zadzwoń do dystrybutora Mullera (Ekotronic Marek Janus) w Polsce i zapytaj się czy zestawy silnika elektrycznego innych systemów są kompatybilne z tym wyświetlaczem. 
Jest mnóstwo systemów z silnikiem elektrycznym jednak nie oznacza ti ze mogą ze sobą pracować. 
Jezeli chcesz rozwijać system Mullera (zastanowiłbym się bardzo nad tym, skoro już nie można kupić  w zasadzie nic ) szukaj na rynku wtórnym silnika z okablowaniem i adapterem do Twojego ciągnika. 
Od 6100 euro można kupić kompletne systemy gps z wyświetlaczem ISOBUS . 
Zastanów się porządnie nad tym czy chcesz rozwijac system który nie jest już wspomagany przez producenta, 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zf11441
      Witam. Mam pytanie odnośnie nawigacji z tytułu. Posiadam opryskiwacz z belka 15m i po ustawieniu wszystkich ustawień nawigacja nie zalacza od razu sekcji po minimalnym ruszeniu oraz pokazuje na ekranie nie dopryskany element oraz na poprzeczniakach po wjezdzie w ścieżkę jest to samo. Opóźnienie wlaczania mam ustawione na 0s. Czy ktos potrafi mi pomoc jak ustawic to aby wszystko ladnie smigalo? Instrukcje tez czytalem i nie ma tego co szukam
    • Przez fczerwinski5
      Witam. 
      Rozgladam sie za jakims nawigatorze polowym. Myslalem o garmin glo, a takze o mitcom. Moze macie jakies propozycje. Zalezy mi zeby mial dokladnosc w granicy 0.5 m bo chodzi glownie o rozsiewanie nawozu np na orke. Pozdrawiam
    • Przez Biedaczek
      Witam,
      Planuje zakup opryskiwacza Amazone UX i siewnika do kukurydzy, prawdopodobnie KUHN MAXIMA 3TS. Nie chcę kupować do każdej nowej maszyny nowego komputera, dlatego planuje zakup jednego systemu, który będzie mógł sterować sekcjami wszystkich maszyn wyposażonych w isobus a do tego zapewniać autonomiczną jazdę równoległą z dokładnością umożliwiającą siew. System będzie współpracował z ciągnikiem New Holland t7.220 z 2007 roku, który ma isobus ale nie wiem ilu pinowy bo gniazdo nigdy nie było używane, starym ciągnikiem Fendt bez złącza i może z kombajnem Claas z 95 roku. 
      Powoli zbieram oferty, które bardzo się od siebie różnią, a ja jestem zielony w temacie i nie wiem do końca co jest dokładnie potrzebne i czy w ogóle to co chce jest możliwe. Którą firmę wybrać i jaki sygnał żeby nie płacić później co roku tysięcy euro za sygnał? Myślałem o największych/najpopularniejszych firmach (Trimble, Topcon, John Deere), żeby nie zostać później z ręką w nocniku z oprogramowaniem, które nie będzie rozwijane. 
      Dzięki za pomoc

• Przez micheblea83
      więc mój samochód odbiera sygnał zegara przez gps. około 11:34 czasu est zmienił się nagle na 8:00, potem na 7:00, a następnie na właściwy czas około eleven:35.
      throughłem po prostu ciekawy, czy to mogło viać jakieś zakłócenie lub zagłuszanie sygnału gps.

• Przez zabawik
      Witam, co sądzicie o tym zestawie: https://allegro.pl/precyzyjny-zestaw-gps-antena-bluetooth-rolnictwo-i7599274588.html
      Połączyć go z tabletem poprzez bluetooth i korzystając z aplikacji Nawigator Polowy wykonywać zabiegi np oprysku lub rozsiewania nawozu.
      Jak myślicie mogło by to się sprawdzić ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj