ghastrider90

Zetor 3011 - oleje filtry ile?

Polecane posty

Witam użytkowników posiadaczy tych byłych i obecnych i proszę o pomoc zarazem. Posiadam Zetor a 3011 Majora od wczoraj i zabrałem się za jego serwis.

Problem polega na ilości oleju w silniki w skrzyni biegów i zwolnicach. Ile do poszczególnych elementów wchodzi ? 

Do zwolnic wleje hipol 80w90 do skrzyni biegów przekladniowy GL-4 do silnika chciałbym wlac superol mineralny cd 15w40.

izydor6280    936

superol to się nadaje do smarowania zawiasów w drzwiach a nie do silnika, dołóż te 2-3zł na litrze i kup delvac, rimula r4 czy nawet platinum

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

jest miarka w silniku ale musze wiedzieć ile kupić żeby móc wlac czy tak będę jeździł po 5 litrów i dolewał ?

izydor6280 napisał:

superol to się nadaje do smarowania zawiasów w drzwiach a nie do silnika, dołóż te 2-3zł na litrze i kup delvac, rimula r4 czy nawet platinum

dziękuję za podpowiedź jestem zielony w kwestii doboru odpowiedniego oleju więc kupie który wskazałeś :)

Przemek00    0

W c360 wchodzi:

-10l oleju do silnika (u ciebie może z 8l, bo mniejszy silnik) i 1l w pompie wtryskowej

-25l skrzynia (31l teren górzysty)

-3l w zwolnicach obu (w jednej 1,5l)

W 3011 będzie podobnie jak 360, bo to bardzo podobny ciągnik.

Przemek00 napisał:

W c360 wchodzi:

-10l oleju do silnika (u ciebie może z 8l, bo mniejszy silnik) i 1l w pompie wtryskowej

-25l skrzynia (31l teren górzysty)

-3l w zwolnicach obu (w jednej 1,5l)

W 3011 będzie podobnie jak 360, bo to bardzo podobny ciągnik.

o widzisz super no tak myślałem ze to protoplasta c4011 i tym się sugerowałem ale wolałem zapytać mądre głowy :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ClaasDominator
      Witam koledzy mam pytanko przestał działac wskaznik paliwa (jak przekrece kluczyk to wskazówka idzie na caly zegar) Zetor Forterra 9641. moze ktos ma jakies pomysły i podpowiedzi jak to naprawic . Dziękuję wszystkim za cenne wskazówki i rady...
    • Przez oliwierr
      czy warto kupić zetor 90 hs proszę o opinie 
    • Przez prezesmax
      ja mam 5320 i mi w bronowaniu bronami 3 m jeździłem drugim biegiem na 1500obr/min i spalił mi okolo 4,5 l a jak jeżdze w pługu czy w guberze to mi mieści sie w 9 l poniżej 8 l nie schodzi
    • Przez rolnik_wlk
      Witam. Kupię zetora 7711, bądź 7211. W miarę rozsądnych pieniądzach. Ciagnik potrzebuję głównie do paszowozu. Oraz chciałbym zamontować na nim ładowacz czołowy. Może ktoś ma takiego na sprzedaż?? Ja osobiście z okolic Leszna Wielkopolskie. Pozdrawiam
    • Przez ZŁOTY
      Jestem od tygodnia posiadaczem zetora 6245 z roku 1986, prubowałem załączyć pompę podnośnika i pompa działa przy załączonym wałku a inaczej nie można, i jest tam jeszcze dźwignia prędkości wałka 540 i 1000. Przy włączonym silniku nie da się włączyć wałka na 540 ani na 1000 jak silnik nie jest włączony to bez problemu się da go załączyć. Nie wiem czy to ma tak być. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj