kamilo120-54

Padnięty EHR, co robić?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam serdecznie. Posiadam renault 120.54 z fabrycznym ehrem, od momentu kupna nie działającym. Sporo lat radziłem sobie bez podnosnika w tym ciągniku, ale w tym sezonie by się przydał. I nie wiem co robić bo już poprzedni właściciel sporo grzebał w podnośniku więc do końca nie wiem co tam jest popsute. Czy podłączyć siłowniki 'na krótko' do rozdzielacza pod wtyczki i używać. Czy może skompletować z używanych części mechaniczne sterowanie wraz z rozdzielaczem od podnosnika i mieć jak w wersjach mechanicznych? 

Czy może macie jakiś pomysł na tą sytuację? 

Edytowano przez kamilo120-54

wojtal24    702

szacun ze sie przyznales jak mozna uzywac ciagnik kilka lat bez podnosnika 🤔😎😉 skad jestes ? poszukaj poprostu dobrego eletromechanika

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

jan34533    25
Napisano (edytowany)

poczytaj tu

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2458920.ht

Można pod siłowniki lub siłownik zewnętrzny wpiąć trójnik i podłączyć do hydrauliki zewnętrznej tylko wówczas trzeba EHR zablokować w pozycji podniesione. Nie będziesz miał precyzyjnej regulacji wysokości co może być kłopotliwe np. przy orce

Edytowano przez jan34533

Niestety już strona nieaktywna, ale myślałem nad takim rozwiązaniem. Tam pewnie dzielnik ciśnienia 50/50 by trzeba było zastosować? 

Obecnie prowadzę rozmowę z firmą rapitronics co ma w ofercie panel ehr na elektrozaworach. Może to być wygodne rozwiązanie 

wojtal24    702

w traktorach. ale zbyt daleko moze mariusz zdun on chyba z okolic Siedlec to juz blizej

ZETOR TEAM

Też daleko, pójdą koszty. Żebym wiedział co jest zjebane to by z używki się wymieniło a tak to ch*j. Sprawdzę elektrozawory, jak będą dobre to chyba kupię ten uniwersalny ehr od rapitronics 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez leniek
      Witam wszystkich. 
      Mam problem z moim Renault Celtis. 2001r. rewers elektrohydrauliczny. Ciągnik zgasł na biegu i od tego momentu nie mogę go odpalić. Rozrusznik jakby chciał kręcić, ale ma ciężko. Obróci jeden lub dwa razy i koniec. Czy miał może ktoś podobną sytuację i byłby w stanie coś poradzić? Czy to w skrzyni coś się nie rozłączyło i ciągnik dlatego nie chce odpalić? 
    • Przez Radzio10541
      Witam serdecznie. Kupiłem niedawno owy traktor i ostatnio zaczeła mi mrugać czerwona dioda od ehr mianowicie mrugnie ona dwa razy i przerwa i od nowa. Przestaje działać wtedy sterownik ale po odblokowaniu wszystko wraca do normy. Zauważyłem że ten błąd pojawia się tylko w górnym położeniu ramion. Gdyby ktoś z was mógłby mi pomóc bądz podesłać kody błędów byłbym wdzięczny Model ehr to tce 15. Pozdrawiam
    • Przez Riko1103
      Witam. Jestem nowy na forum próbuje znaleźć na forum coś na temat pofnośnika w ciągniku Renault 75.12 miamowicie w mojej Reni tempo podnoszenia i czy opadania na wolnych czy na szybkich obrotach jest takie same czy to jest normalne? Być może był już podobny temat na forum ale nie mogę znaleźć także prosze o wyrozumiałość.

• Przez bulisb
      Witam
      Od razu przechodzę do tematu interesuje mnie początek wtrysku  w stopniach lub w mm przed górnym martwym punktem ile konkretnie i ile mm to 1 stopeń silnik D226-4 mwm

• Przez Patryk9473
      Witam mam na sprzedaż Renault Cergos 340 
      2001 rok
      85 km silnik JD 4 cylindrowy turbo 
      Klimatyzacja 
      Radio
      Ciagnik ma wszystkie nowe opony MRL
      Cena 68 tyś brutto 
      https://m.olx.pl/oferta/renault-cergos-340-CID757-IDIJKyU.html
      Więcej informacji pod numerem telefonu 512562678

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj