Skocz do zawartości
Superman

Jaki ciagnik do siewnika, opryskiwacza itp

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Superman    0

Witam

zamierzam kupic jakis nowy ciagnik 70-80KM na niezaszerokich kolach, zwrotnym i wygodny do jazdy ;-) . MIal by on sluzyc do opryskiwacza, siewnka, cyklop. Za duzo nie chcial bym na niego wydac max 110tys ale moze byc miej. co byscie polecali ?

Pozdrawiam cale AF

darek12311    0

W takim przedziale ceny i mocy najlepszym wyborem będzie chyba Farmtrac 80 4WD Moc-74 KM cena około 100tyś. Napędzany jest nie dużo palącym silnikiem Perkinsa. Podwozie na Carraro czyli tak jak np Zetor. do W 110tyś możesz dobrać sobie dodatkowe obciążenie, tylny zaczep CBM oraz klimatyzację.

Wiadomość z agroFakt.pl

Superman    0

chodzi mi o cene brutto. A za zetorami nie przepadam szczegulnie za proxima. a ten farmtrac to chyba nie byl by taki zly pomysl, a jaki kraj go produkuje?. A tak z innej stajni co mozna jeszcze wybrac ? Pozdrawiam

darek12311    0

Farmtrac to polska firma, ale ciągniki są składane z oryginalnego angielskiego silnika Perkins, podwozie i skrzynia na Carraro jak większość ciągników tej klasy, hydraulika Mita, a ubrane jest to wszystko w polską kabinę Koji lub Metal-Fachu.

to może Ursus 5524 z nową kabiną moc 75km silnik perkins skrzynia 40 km/h z wyglądu ładny ciągniczek a w dodatku w polsce robiony to z częściami nie będzie problemu :D

darek12311    0

Ursus jest tak samo polski jak Farmtrac, a w Farmtracu za niższą cenę masz skrzynie 12x12 z rewersem a w ursusie 12x4.

EDIT:

A za cenę Ursusa lub Zetora masz Farmtraca 685DT który jest o niebo lepszy od Ursusa. Skrzynia 24x24 40km/h, wzmocniony podnośnik, kabina z okrągłym dachem i tym mini komputerkiem. Załączanie przedniego napędu elektrohydrauliczne, sprzęgło WOM także elektrohydrauliczne. http://allegro.pl/item1103891226_ciagnik_ciagniki_farmtrac_685dt.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17