bombelogrodnik

Który ciągnik z tych trzech

Polecane posty

Planujemy z ojcem zakupić sobie nową zabawkę- ciągnik do pracy w gospodarstwie ogrodniczym( bez ładowacza czołowego), pole mamy ale nie uprawiamy wiec ciągnik służyłby głównie do ciągania przyczepy, podłączania do cyklopa i zwózki drzewa z lasu (do ciągnika też chcemy kupić wózek samozaładowczy) Wpadły nam w oko póki co 3 warianty, New Holland t4.75s, Kubota m4072 i Deutz Fahr 4080e.  Który z tych wariantów jest godny uwagi, najmniej awaryjny, wytrzymały? Lub może inne marki polecacie w podobnej półce ok 70KM?

rami    14

witam  to trzeba postawić na  prześwit  podwozia  i dobry skręt   bo w lesie to najważniejsze parametry  i odpowiednią kabinę  

• Like 1

arty    1

A może farmtrac 675 -raczej go chwalą, całkiem przyzwoicie wygląda, a cena tez chyba nieco lepsza...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tommot003
      Witam stoję przed trudnym wyborem mianowicie zastanawiam się nad wyborem głównego ciągnika do gospodarstwa współfinansowanego z środków armir. new Holland t 6 160 czy Claas Arion 610  obydwa mają taka samą moc 135 km silniki 6 cylindrowe mają  podobną cenę new Holland ma troszkę lepsze wyposażenie a Claas jest troszkę cięższy i większy gabarytowo. Silnik w Claas głośniej chodzi i ma DPF w NH nie ma DPF i ciszej pracuje. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Pozdrawiam

• Przez Papkin
      Tak jak w temacie, interesują mnie opinie o tych ciągnikach. Dlaczego te modele? Ze względu na niską oborę, oba będą się mieścić. Ciężka znaleźć ciągnik 80-100km który ma 260-265cm.
      Ciągnik potrzebny do tura, transport,ładowanie beli, siewnik do kukurydzy 4 rzędowy, zgrabiarka do siana. Ewentualnie prasa,kosiarka,agregat talerzowy ale to w wyjątkowych sytuacjach.
      Chętnie też rzucę okiem na inne propozycje ale ciężko coś znaleźć pod wymiar jaki potrzebuję.
      Z tego co się rozejrzałem to celtisy to dosyć nowe ciągniki bo produkowane od 2003r, ceresy nieco wcześniej.
      Interesuje mnie każda opinia. Jakie skrzynie, silniki, mosty są tam montowane. Jak z elektroniką w tych modelach, sporo czy są w miarę mechaniczne. Jak z awaryjnością,spalanie. Za każdy post będę wdzięczny. 

• Przez Piotrass
      Witam stoje przed decyzja ktory z ciagników zamówic, Nh cena 300 tys monitor intelview 4  przedni tuz 4 pary wyjsc amortyzacja przedniej osi, 
      jD cena 360 tys w podobnym wyposazeniu co nh, 60 tys roznicy. Ciągnik milaby byc pomocniczym ale w razie potrzeby pociagnac agregat 4,5 czy 4 skibowa obrotowke a takto prasa troche transport, co wybrac? posiadam Jd 2 sztuki i gdyby nie ta roznica bralbym kolejny ale NH w okolicy tez duzo
    • Przez Dejwu26
      Witam. Coraz częściej myślę o wymianie mojego Zetora na jakis nowszy, bardziej komfortowy ciągnik. Myślałem o Massey Ferguson 3070 lub Case 5120. Co myślicie o tych traktorach, jak jest z ich awaryjnością, spalaniem? 
      A mozy polecacie coś innego? Ciągnik do 55tys. Moc od 80-100. Pracował by na ok 30 ha jako główny traktor na gospodarstwie. 
    • Przez Grzesiekferguson
      Czy ciągnik rolniczy z normą spalin stage IIIB z filtrem DPF z roku 2021 zarejestruje w wydziale komunikacji w roku 2022 ?? od którego wymagana będzie norma euro 5.
       Znalazłem w sieci taki artykuł: https://www.deere.pl/pl/silniki-i-układy-przeniesienia-napędu/stage-v/
      Mam zaliczkowany ciągnik który zostanie wyprodukowany we wrześniu/październiku bieżącego roku z normą stage IIIB z DPF i będę go rejestrowal dopiero w 2022roku ze względu na wydanie decyzji z ARiMR dopiero w 2022roku 
      i jak to ugryźć?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj