Pawel156

Valtra 103.4 nie pompuje fotela kierowcy.

Polecane posty

Pawel156    29
Witam kolejna usterka , dzis się pojawiła mianowicie nie mozna napompowac fotela kierowcy. Czy mial ktos z posiadaczy Valtry taka usterkę? Żadnej reakcji na próby podniesienia fotela nie slychac kompresora.

gosciu506    174

sprawa z zasilanie kompresora pewnie bezpiecznik wywalilo

sprawdź miało byc

farmer161    0

a ogrzewanie fotela działa? z tyłu po prawej stronie pod gumą na podłodze jest kostka od fotela sprawdź czy dochodzi prąd jeżeli bezpiecznik jest dobry.

Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bogos
      Witam. Mój pierwszy post, więc witam wszystkich.
      Mam zamiar kupić Valmeta 865  z 98 roku.
      Silnik i skrzynia  w b.dobrym stanie z przebiegiem 4.400 mth. Problem jest taki że kabina jest już zjedzona przez rdzę.
      Pytanie do szanownych kolegów.
      Czy ktoś z was może ma taka kabinę na sprzedaż lub od jakiego  Valmeta-Valtry  taką kabinę można by było podpasować. Jakieś przeróbki oczywiście wchodzą w grę.Zdjęcia do podglądu. A może są u nas jacys magicy co takimi sprawami beznadziejnymi się zajmują. Pozdrawiam Bogusław.

• Przez Pawel156
      Witam tak jak w temacie Valtra 103.4 wyrzuca mi plyn chlodniczy ze zbiornika wyrównawczego. Na zimnym silniku dolewam płynu chlodniczego do wymaganego poziomu a po rozgrzaniu silnika , cześć płynu jest wyrzucana przez korek w zbiorniku. Jaka moze byc przyczyna? . Dodam , ze na zegarze temperatury raczej w niskich zakresach . Przebieg ciagnika symboliczny 1200 h .
    • Przez slajders25
      Witam. Poszukuję informacji ile czynnika oraz oleju mieści się w układzie klimatyzacji Valtry C120. Ktoś ma taką wiedzę??
    • Przez pawel_11_95
      Witam
      Jestem posiadaczem Valmeta/Valtry 6300 rok 1996. Mam problem z Wom-em,podnośnikami tylnymi i biegami. Wom i Tuz tylny w ogóle nie działają, biegi nie mogę wrzucić 1 i 2 jest możliwość jazdy tylko na 3 i 4. Z elektryką jest wszystko ok. Ciągnik odpala jeździ, hydraulika działa.  Gdzie mogę szukać rozwiązania problemu? Czy może ktoś polecić mechanika w mazowieckim?
    • Przez jarek5036
      Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś użytkuje Valtre A104 i co możne powiedzieć o tym ciągniku?  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj