Hjiku56

Czy przy zakupie ciągnika lub maszyny z Agro-eko dostaje się jakieś gadżety/akcesoria?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
misio3p    2099

Dopóki nie podpiszesz umowy to u każdego dealera obiecują gruszki na wierzbie i pchły na złotym łańcuchu.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7247

Jest to jakiś argument przy zakupie ciągnika, jak diler nieda gadżetów to nie kupię😂

Bluza, czapka i smycz 100 zł nie kosztują to po co sobie tym głowę zawracać. 

Pierwszy przegląd gratis, dojazd za darmo to są jakieś argumenty przy zakupie, a nie ciuchy z Chin za 100 zł 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Chyba łatwiej zapytać w AgroEko niż szukać odpowiedzi w internecie, a jak się wstydzisz to już Twoja strata 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    405
10 godzin temu, przemekuliski napisał:

hah tak do ciągnika za 300 tys mozesz dostać smycz za 5 zł na klucze, czy o to ci chodzi? 😜

Ja do ciągnika za 100 tys dostałem 4 kubki do kawy,garść długopisów,kilka smyczy do kluczy,aaaa i co naj lepsze z 10 par rękawic roboczych🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25227

A ja przy zakupie ciągnika za przelanie pieniędzy w dniu wystawienia faktury dostałem 4000 zł bonifikaty, ciągnik dla syna bdb jakości za 250 zł i tygodniowe wczasy w Dworku Romanowski dla dwóch osób, które wymieniłem na 4 dni dla 4 osób.

Niestety nie dostałem czapki.😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25227

Ale przy zakupie pługa już wyrwałem . Dali jedną, mówię że mam syna. Dali drugą.

Mówię że córce będzie przykro. Dali trzecią. 

Mówię głupio tak żeby żona bez czapki chodziła. Dali czwartą.

Dla mamy i taty już nie dali🤣.

Pług był akpila a czapki Ursusa. 

No i 2000zl z ceny urwałem.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba93711
      Witam. Zakupiłem kombajn Deutz Fahr 35.70 i doprowadzam go do ładu. Czy ktoś się orientuję jak rozwiązany jest czujnik obrotów silnika? Obroty młocarni już ogarnąłem i pokazuje na głównym zegarze. Jest żółty przycisk z narysowanym zegarem i jak go wcisnę to wskazówka opada, a jak drugi raz wcisnę to spowrotem pokazuje obroty młocarni. Mam ciągnik MF 3635 i tam podobno obroty silnika czyta alternator, a tu nie wiem, jest niby sporo kabli idących do alternatora ale czy tu szukać przyczyny? Liczę na waszą pomoc Panowie. 
    • Przez Pablo8484
      Witam
      Mam problem z odpalenniem silnika dehtz 1012. Motor kreci, paliwo idzie z filtra na pompe. Nie odpala. Sprawdzilem cekwe gaszeniowa, dziala poprawnie. Listwa tez przesuwa sie lekko. Odkrecilem rurki na wyjsciu z pompek i tam nie ma paliwa, na żadnej. Czy mogło sie cos przyciac? Raz na jakis czas uda sie odpalić i wtedy wszystko chodzi bez zarzutu. 
    • Przez PIorr
      Witam. przychodzę do was z problemem, wymieniałem sprzęgło, pompe hydrauliczną, pompę od powershiffta, uszczelniacze we wzmacniaczusprzęgła. I sytuacja wygląda tak że podczas ruszania do przodu musze wcisnąć sprzegło przełączyc rewers na przód i poczekać z 1-2 sek aż przezuci kierunek jazdy, aby pojechać do tyłu muszę wykleszczyć bieg wcisnąć sprzęgło przełączyc kierunek jazdy puścic sprzegło poczekać 1-2sek aż przeżuci i dopiero wrzucić bieg, druga sprawa to po wymianie sprzęgła pół biegi działały dobrze zostały wymienione pompy i zastałem brak jakiegokolwiek pół biegu. podesłał by mi ktoś gdzie pomierzyć ciśnienia oleju na poł biegach? 
    • Przez Szumacher
      Witam 
      Niedawno zakupiłem kombajn Deutz Fahr 1322H i nie wiem do czego służy załączona na zdjęciu konsola. Może ktoś z was ma coś takiego i podpowie do czego to służy?
      Pozdrawiam
       

    • Przez Krzysiek_case
      Witam Czy ktoś testował zestaw klimatyzacji i ma zamontowany u siebie? https://allegro.pl/oferta/klimatyzacja-do-kombajnu-deutz-fahr-35-80-33-60-6722568472 Przymierzam się do montażu tej klimy do Deutz Fahra 33.60
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj