PiotrLis

ARES 826 wyrzuca olej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PiotrLis    0

Witam. Mam problem z Ares 826 z 2007r. Gdy nacisnę hamulec to wyrzuca pod dużym ciśnieniem olej przez odpowietrznik skrzyni przekładniowej....  Ciągnik ma instalację hamulcową pneumatyczną i hydrauliczną. Jakieś pomysły od czego zacząć?

ptaszyna    169

Na pewno przez odpowietrznik? Pewnie uszkodziła się rurka od hamulca hydraulicznego i akurat tryska w tej okolicy. 

PiotrLis    0

Dokładnie... tak dawało olejem pod ciśnieniem że nie szło zobaczyć skąd właściwie leci... a pech chciał  że wężyk od odpowietrznika też wyskoczył... Sprawa zamknięta, pękł wąż od hamulca hydraulicznego.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Mam problem z celtis 446rx. Traktor jezdził normalnie, oleje wymieniane na czas, miał siłę, nie kopcił, aż do dziś. Po powrocie z trasy traktor został normalnie zgaszony. Przy gaszeniu poczułem, że silnik jakby szybciej się zatrzymał. Wydało mi się to dziwne, więc spróbowałem zakręcić rozrusznikiem. Niestety rozrusznik nie ma siły obrócić silnikiem. Coś ewidentnie go blokuje. Próbowałem zakręcić kluczem za koło pasowe, ale można ruszyć tylko około 20 stopni w jedną i drugą stronę. Dalej się nie da.
      Traktor da się popchnąć na biegu więc sprzęgła jazdy pozostają rozłączone. Czyli blokować może tylko wałek WOM lub coś w silniku.
      Orientuje się ktoś może, co może dawać takie objawy? Jak można najszybciej sprawdzić, czy zablokowane jest coś w skrzyni, czy w silniku?
    • Przez zyzek
      Czy to normalne, że po przejechaniu około 8km z dużą szybkością, olej w skrzyni jest już mocno rozgrzany? Da się trzymać przewód ręką, ale jest już gorący.
    • Przez Kamillo1992
      Witam Was  wszystkich  zarazem fanów claasa jak i innych marek. 
      Pisze ponieważ mam problem z swoim claasem arionem 640 12 rok ciagnik po nocy zapala działa bez zarzutu idealnie biegi rewers podnośnik problem się pojawia gdy po nagrzaniu ciagnika zgasze go I zapale ponownie i  jest brak reakcji na gaz rewers i hydraulikę itp problem znika po wyłączeniu produ na 20 minut i wszystko działa bez zarzutu. Dodam że ciagnik zakupiłem używany wymieniłem wszystkie filtry i oleje. Brak jakiego kolewiek bledy dodam tez ze po diagnozie komputerowej tez nie ma bledu. Kieruje się do was o pomoc i porady. Może ktoś z was miał taki przypadek????
    • Przez Kamil798
      Witam 
      Posiadam następujący problem chciałem podłączyć kamerę cofania odkręciłem panel włączyłem stacyjkę a tu wszystkie diody od czujnika strat ziarna świecą. Proszę o pomoc 

• Przez Piotr2211
      Witam jaka może być przyczyną class dominator 204 nie załącza młocarni 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj