karol210589

Remont silnik IFA Fortschritt E-514 zestaw naprawczy

Polecane posty

karol210589    7

Silnik w Forszaju potrzebuje remontu. Do wymiany zestaw naprawczy tuleje tłoki pierścienie paneli korbowodowe. 

Jaki zestaw naprawczy polecacie dobrej jakości? 

jahooo    2581

oj, ale to bardzo dawno w E512

a co do części to albo THU albo Panków HEMAS, wielkiego wyboru nie ma

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MatiRol92
      Witam, poszukuje część to pokosówki, jeśli ktoś ma lub zna kogoś to prosze o kontakt
    • Przez bizonsuperzo56
      witam czy kosił ktoś z was rzodkiew oleista ? wiecie może jak ustawić kombajn e514
    • Przez aga19892010
      Witam. Fortschritt e 516 nie działaja obroty młocarni ani inne czujniki od młocarni
      W kabinie taki jak by komputerek ( skrzyneczka) nie działa.
      Od czego zacząć?
      Poprzedni właściciel twierdzi, że komputer zmieniał na drugi i bez zmian
      Zależy mi najbardziej na czujniku obrotów bębna i czujnik zapachanego scinacza słomy
    • Przez MatiRol92
      Panowie mam pytanie odnośnie pompki hamulcowej w e514. Słyszałem ze można zamontować pompke od c360 ale czy montował ktoś pompke od e512. bo ja zamontowałem i mam problem z hamulcami. pedał jest ciagle twardy, nie moge ich odpowietrzyć. prosze o pomoc
    • Przez bizonsuperzo56
      witam mam problem taki że po wciśnięciu sprzęgła coś rumocze to nie jest dźwięk łożyska oporowego to wszystko było założone nowe co tam mogło się stać poradzicie stało się to nagle po wyjechaniu z wity wcześniej tego problemu nie było ...
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj