janek12314

MF 6180 lampka od filtra oleju skrzyni

Polecane posty

janek12314    0

Dzień Dobry, 

Mam prośbę do Użytkowników forum, a mianowicie mam problem , Zapala mi się kontrolka od filtra oleju skrzyni biegów, poza tym wszystko działa m.in wspomaganie, podnosnik, cisnienie oleju wszystko Ok. Czy ktoś mógłby mi pomoc z rozwiązaniem problemu świecącej lampki ponieważ Gdy jest zapalona nie powinno się jeżdzić. Dodam że rano gdy jechałem ciągnikiem to lampka się nie świeciła, a po dwóch lub trzech godzinach pracy lampka nagle zaczyna świecić. Ponadto gdy zgasze ciagnik i chwile postoi i potem odpale to lampka gasnie lecz po chwili znow sie zapala.

Z Góry Dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Problem poruszany w setkach tematów. Powodów może być wiele. Pierwszy taki, że skrzynia zasyfiona. Olej i filtry do wymiany. 

Do tego może być jeszcze awaria czujnika temperatury oleju w skrzyni. 

Nieszczelność 

 

Wielu próbowalo się z tym uporać. Niewielu się udało. 

 

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Dodaj jeszcze że opiłki mogą być z tarcz hamulcowych bo pewnie tam nikt dawno nie zaglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek12314    0
4 godziny temu, plati napisał:

Problem poruszany w setkach tematów. Powodów może być wiele. Pierwszy taki, że skrzynia zasyfiona. Olej i filtry do wymiany. 

Do tego może być jeszcze awaria czujnika temperatury oleju w skrzyni. 

Nieszczelność 

 

Wielu próbowalo się z tym uporać. Niewielu się udało. 

 

Powodzenia 

Kolego jakbys był tak uprzejmy powiedz mi gdzie znalezc ten czujnik temperatury oleju sprawdze go. Ponadto filtry byly wymienione na nowe.

Edytowano przez janek12314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, janek12314 napisał:

Dzień Dobry, 

Mam prośbę do Użytkowników forum, a mianowicie mam problem , Zapala mi się kontrolka od filtra oleju skrzyni biegów, poza tym wszystko działa m.in wspomaganie, podnosnik, cisnienie oleju wszystko Ok. Czy ktoś mógłby mi pomoc z rozwiązaniem problemu świecącej lampki ponieważ Gdy jest zapalona nie powinno się jeżdzić. Dodam że rano gdy jechałem ciągnikiem to lampka się nie świeciła, a po dwóch lub trzech godzinach pracy lampka nagle zaczyna świecić. Ponadto gdy zgasze ciagnik i chwile postoi i potem odpale to lampka gasnie lecz po chwili znow sie zapala.

Z Góry Dziękuję za podpowiedzi.

a może olej nieodpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek12314    0
3 minuty temu, pafnucy napisał:

a może olej nieodpowiedni?

Był Olej Lany Castrol Agri Mp plus 40/10. Ponadto te oleje stosuje od 10 lat i nie miałem problemu 

Edytowano przez janek12314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek12314    0
5 godzin temu, plati napisał:

Problem poruszany w setkach tematów. Powodów może być wiele. Pierwszy taki, że skrzynia zasyfiona. Olej i filtry do wymiany. 

Do tego może być jeszcze awaria czujnika temperatury oleju w skrzyni. 

Nieszczelność 

 

Wielu próbowalo się z tym uporać. Niewielu się udało. 

 

Powodzenia 

Kolego jakbys był tak uprzejmy powiedz mi gdzie znalezc ten czujnik teperatury oleju sprawdze go. Ponadto filtry byly wymienione na nowe.

przepraszam castrol agri mp plus 10 w 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek12314    0

plati diekuje ci za wszystkie podpowiedzi ale mialbym jeszcze jedna prozbe jak odnalez podobne tematy z ktorymi inni mieli problem dodam niejestem tak obcykany w necie jak ty jeszcze raz wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Najprościej to wejdź w forum zakładkę MF, wybierz odpowiednią serię i wertuj po kolei wątki. 

 

Przy okazji można się sporo dowiedzieć. 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj