Skocz do zawartości
fliegl

Od czego piąta kontrolka w 3P?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fliegl    4

Oryginalnie w 3p jest pięć kontrolek.

1-olej

2-akumulator

3-kierunkowskazy

4-długie

5-?

Chodzi mi też o te włączniki i przyciski poza tablicą obok kierownicy z lewej strony.

Jeden jest do gaszenia,a reszta?

d4f8960875ffb461m.jpg

Ramzes009    3

Witam.

Ten brązowy przełącznik ktoś sobie dołożył na własną rękę, bo w oryginale go nie ma, wiec musisz zapytać kogoś kto to montował.

Może to do odpalania z pomocą świecy płomieniowej, ale to tylko domysły.

Wiadomość z agroFakt.pl

KamilK199    8

Ja kolego w swoim 3p tam gdzie masz brazowy podlaczylem siewece plomieniowa ale to latwo spr po kablach jak ida.Pozdrawiam:)

Gość tomasek   
Gość tomasek

ten wlacznik to jest od elektroszpery tak samo jak ta 5 kontrolka po zatym powinnna byc jeszcze jedna kontrolka od sprezarki i przechyłu przedniego mostu..

nawet widze rewers masz

asharot    176

Przedni napęd w 3P? :D

U mnie w zwykłej C-360 tez jest 5 kontrolka i nie wiem od czego,wygląda na to że jest oryginalnie zamontowana.

mizgus    1

Ta 5 czerwona kontrolka jest o pneumatyki czujki powinien być na przewodzie wychodzącym z butli do zaworu hamowania przyczepy, jeśli chodzi o resztę to jakaś własna twórczość i musisz sprawdzić po kablach gdzie prowadzą.

zetorek12    0

O ja pier**** ale dyskoteka ;D no musisz sprawdzać co od czego jest najlepiej zapal ciągnik i wciskaj po kolei każdy guzik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!