Artur1985

Ursus C 330 jaki wybrać akumulator 12 V, jakiej mocy i jakiego producenta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Artur1985    1
Napisano (edytowany)

Witam, zmuszony jestem do zakupu nowego akumulatora do mojego Ursusa C 330. Ciągnik z altelnatorem ma zamontowany 1 akumulator 12 V stary zużyty. Ciągnik użytkowany sporadycznie, aku na zimę wyciągane i chowane w ciepłe pomieszczenie, nie chciał bym zbyt dużo wydawać o ile to jest możliwe. 

Edytowano przez Artur1985

mds212    630

120 ah wystarczy. A jaki producent to juz zalezy jaka masz kwote na to.

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk1222    110

Nawet na mniejszym niż 74 będzie palił o ile sprawny i oczywiście nie w jakieś mrozy... 

woj987    0

1,5 roku temu kupowałem Sakurę 12V 95Ah do 3p i teraz taki sam wziąłem do Merca "kaczki". Zero problemów póki co i aku cały czas w ciągniku pod wiatą. ;)

Artur1985    1

Chwilowo wrzucilem nowego eurostara 77ah który po wędruje do GW golfa a z niego wezmę eurostara 100 ah który ma już 2 lata ale mało był uzywany. Dopiero jesienią zobaczymy co będzie, jak narazie 30-tka parkowa w stodole zawsze to trochę inaczej. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Groch007
      Dzień dobry,

zastanawiam sie nad zakupem Case Farmall A85 (nowy od dealera)
      Jest to najmniejsza i najtańsza wersja Farmall A, a samo pytanie do Was to, czy wystarczy tylko zmina sterownika silnika czyli "chiptuning" tego silnika, aby osiagnac 114KM (tak jak to jest w wersji Farmall A115)
      Mam broszure (załacznik) od Dealera odnośnie serii Farmall A i jest tam zaznaczone ze cała seria ma ten sam silnik "Silnik wysokopreżny Common-Rail, turbodoładowany i chłodzony miedzystopniowo/EURO Stage IIIB", wydajność hydrauliki, podnośnika itp jest identyczna, tylko opcja skrzyni biegów sie zmieniaja przy wyborze innej wersji.

Jeżeli jest tak jak myśle, ze tylko chiptuning wystarczy, a wiec po co przepłacać  Skoro werjse Farmall A85 moge już mieć za 125 tys netto.
      Pytanie, czy ktoś to sprawdzał i jaka firma może wykonać mi taki chiptuning i za ile ?

pozdrawiam,
      Kuba

Farmall A _ Ciągnikis _ Case IH.pdf
    • Przez Krystianek01
      Witam mam pytanie takie że silnik c 360  po kapitalnym remoncie wszystko dobrze zrobione było odpalał wszystko pozmieniane ciśnienie miał bardzo dobre 4dni po  wjechałem w pole rozsiać nawóz i ciągnik byl caly czas na chodzie ja odszeldem załatwić inna sprawę gdy wróciłem po godzinie bardzo głośno pukało cos w silniku gdy wjechałem na podwórko caly czas mocno pukało jaka jest tego przyczyna co o tym myślicie silnik mial dosłownie 4 dni po kapitalnym remoncie 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam zbiłem szybę tylnią i szyba się rozsypała i jak zmierzyć żeby zamówić nową.
      Zmierzyłem otwór cały ale nie wiem ile odejmują żeby szyba nie była na ciasno
    • Przez sroka332
      Witam mam tura z case Mx 100 będzie pasował na case Mx 135? Ktoś przerabiał ten temat 
    • Przez ziemian
      Witam,
      Nurtuje mnie pytanie czy można skorzystać z programu młody rolnik 2020 pracując normalnie na etacie:
      Mam możliwość, przejęcie gospodarstwa po rodzicach jednakże pracuje na etacie z którego nie chcę rezygnować i teraz pytanie numer 1:
      1/ czy mogę nadal pracować na etacie i ewentualnie się do ubezpieczyć w KRUS (o ile tak w ogóle można) tak aby spełnić wymóg? wiadomo z drugiego tytułu żadnych benefitów nie będzie, ale czy wtedy można ubiegać się dotację ?
      2/Przejmowane gospodarstwo (defakto ziemia) będzie się znajdowało w tym samym województwie lecz zameldowanie  będę miał w innym powiecie i gminie? Czy to dopuszczalne czy będę się musiał przemeldować.
      3/ Czy wystarczy posiadać samą ziemię czy konieczne jest posiadanie adresu z nieruchomością w gminie w której posiada się ziemię?
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj