Zbigniew1237

Zetor proxima 65 mocowanie tura

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam mam ładowacz firmy metalach t229. Dosłownie przed chwilą przywiozłem bela słomy i było wszystko ok. gdy chciałem złapać bela sianokiszonki to nie chciał się zamknąć. Gdy odzienie przewody wtedy zamyka ale się nie otwiera. olej do rozdzielacza idzie ale nie wychodzi z niego do tej złączki odpowiedzialnej za zamykanie.
      byłem sprawdzić coś na szybko otóż jak zlizuje śrubę od zaworka to wszystko działa. czyli pewnie zaworek się zacina. zostaje w dole.
    • Przez soltys13
      witam 

mam problem  z ładowaczem  nd 5 018 od jakiegoś czasu   

Problem polega na tym że kiedy chcę  otworzyć siłowniki od łyszki one zaczynają pracować z ukosa nie współpracują  równo . 
      dodatkowo   ładowacz ma tendencje czasami do otwierania łyżki samoczynnie  oraz opadania.

Czy ktoś jest w stanie  mi pomóc ??
    • Przez panmino
      Czołem, nie znalazłem jednej jasnej odpowiedzi jak dobiera się hydroakumulator do ładowacza. Chodzi mi o hydroakumulator bańkowy podwójny. 
      Wiem, że pojemność hydroakumulatora jest ściśle uzależniona od pojemności siłowników i rośnie proporcjonalnie. 
      Sprzedawca zesklepu z hydrauliką siłową, na podstawie wymiaru mojego siłownika, wyliczył mi pojemność na 0,7 czyli mam dać 2 x 0,35.
      Pojemność jednego siłownika u mnie to około 0,65 l. Czy mamę rozumieć, że liczy się do tego tylko pojemność jednego siłownika? 
    • Przez Micho97
      Witam jaki polecacie ładowacz 3 sekcyjny do ursusa c-360? Na oku mam trzy firmy. Wol-met, Art-tur, hydramet.
    • Przez velFoka
      Witam. Czy ktoś wie do czego służy te wejście w rozdzielaczu O1?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj