Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilgr3    25

Siema mam pytanie. Mam ursusa c 360 3p i tam wentylator jest na 4 łapy. Jest możliwość założenia od c360? Chodzi mi o wielkość czy wszystko będzie pasować i czy się tam zmieści? 

jonek98    2122

jak już to chyba ten 6 łopatkowy,ten z 60 jest taki sam bodajże

kamilgr3    25
Napisano (edytowany)
16 minut temu, jonek98 napisał:

jak już to chyba ten 6 łopatkowy,ten z 60 jest taki sam bodajże

W c360 3p jest na 4 łapy a c360 na 6

Edytowano przez kamilgr3

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilgr3    25
14 minut temu, jonek98 napisał:

zetorowski jest na 6 oryginalny na 4

WENTYLATOR-WIATRAK-CHLODNICY-URSUS-C-360-C360.jpeg

izydor6280    936

oczywiście że założysz, ale jak masz kupować ten blaszany to lepiej dołóż i weź z zetora czy anglika
IMG_20190130_191909.jpg

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

kamilgr3    25
44 minuty temu, izydor6280 napisał:

oczywiście że założysz, ale jak masz kupować ten blaszany to lepiej dołóż i weź z zetora czy anglika

to 3p czy c360? Z zetora masz i normalnie wszystko się mieści? 

Alamo    1512

4p.Ten wentylator to maksymalne co podejdzie w tą chłodnicę,zostaje 0,5cm luzu.Satysfakcja gwarantowana.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Polacek
      Witam,

Kupię klucz do wtryskiwaczy wladimirec
    • Przez kaniuka125
      Witam.Pięć lat temu zakupiliśmy ciągnik (nowy),wybór padł na Zetora proxime plus 8541,najważniejszym powodem wyboru była dostępność i cena części,teraz kiedy został uszkodzony tylny most i cały korpus jest do wymiany słysze że na części trzeba czekać 2-3 tygodnie.Dziś od daty zamówienia mija 39 dni a kiedy dzwoniłem dzisiaj do Kalisza to "proszę zadzwonić w czwartek to może coś będzie wiadomo".Kiedy mówiłem o ciągniku zastępczym czy jakiejś rekompensacie to mnie wyśmiali!!!Nie mam innego ciągnika podobnej mocy a jest on moim głównym koniem więc wszystka robota stoi.Za robote pilną musiałem zapłacić najmując ciągnik..Część mi potrzebną muszą dopiero wyprodukować bo nie ma takiej na stanie nawet w Czechach co jest dla mnie śmieszne w takiej firmie. Koszt korpusu to 9500 z VAT Pisze to tylko dlatego żeby wyrazić swoje rozgoryczenie i niechęć do marki.Przestrzegam również innych żeby wiedzieli co robią kupując ZETORA.Stanowcze NIE DLA ZETORA.
    • Przez harnasx
      Cześć!

Ściągnąłem w sobotę głowice ze swojego drugiego ciągnika C355 dobry rocznik 72  (kopcił na siwo, mocne przedmuchy do skrzyni korbowej)
      Okazuje się że mocno zużyte tłoki i na pierwszym cylindrze zapieczone pierscienie, tuleje właściwie bez wyczuwalnych progów.

Głowice pozapadane zawory 

Zapadła decyzja o wymianie kpl zestawów.

CZY z Waszego doświadczenia zestawy firmowane THM są godne zastosowania?

zachęcajaca jest cena 550za 4 kpl

ciągnik używany do prac dodatkowych ze 100mth na rok
    • Przez paulek81
      Może ktoś wie gdzie można kupić lub kto może takie błotniki dorobić do ciągnika ford 4610.  Samemu poprostu nie mam czasu i sprzętu żeby to powyginać.

• Przez velFoka
      Witam. Może ktoś ma na sprzedaż sprężarkę powietrza do Agrotrona 120?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj