Funguss

siewnik famarol przekładnia bezstopniowa

Polecane posty

Funguss    0

Witam mam problem z siewnikiem famarol 3m nie dosiewa np w środku pola kawałek jest nie zasiany i nie idzie ustawić próby kręconej rozłożyłem przekładnie i nic nie widać żeby było coś wytarte cze pęknięte zastanawiam się czy nie wymienić wszystkich bebechów w niej i nie wiem czy coś jeszcze może na to wszystko wpływać i mam też obawy że po wymianie może być gorzej 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAREX    0

może być kołek rozporowy pęknięty i raz łapie a raz nie lub łożyska kierunkowe w przekładni  one nie są tanie koszt ok 250 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj    22

Postawa to olej musi być rzadki i czysty odrobina wody i lipa sieje jak chce albo nie sieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj    22

Ja mam boxol jak odrobinę wody sie dostało to wiecej jak 160 nie szło pszenicy wysiać a dzwignia na max nawet te łożyska jednokierunkowe na półce już leżą bo miałem wymienić ale wystarczyło wyczyścić skrzynie i olej wymienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funguss    0

no właśnie olej to był syf ziemia i woda sprawdze jeszcze te kołki a łożyska założę chyba nowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

Właśnie sprawdziłem w instrukcji do przekładni ma być olej hipol 15. Ten boxol to jest trochę za rzadki może stąd problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funguss    0

wymieniłem łożyska i nowy olej wysiew nie zgadza się z tą tabelka na siewniku ale jak ustawie i zrobie próbę pare razy to wychodzi to samo więc chyba jest dobrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj