marian508

Deutz fahr agrotron 130 john deere 6630/6820 co wybrać ?

Polecane posty

marian508    1

Tak jak w temacie zastanawiam się nad wybraniem jednego z tych trzech ciągników ale nie wiem co do końca wybrać macie jakies opinie na temat tych ciągników  lub ktoś może  użytkuje? mile widziane również oferty sprzedaży 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin141101
      Witam. Jaki ciągnik 4x4 minimum 80 km aby zmieścił się do obory maksymalnie 250 wysokości ?
    • Przez Sadownik2022
      Poszukuję kontaktu z osobą która kupiła new holland boomer 55 2021 z dpf

• Przez Adamd2007
      Witam wszystkich a w szegulnosci posiadaczy ciągników mccormix mc bo to do nich miał bym parę pytan odnosnie tego ciągnika a mianowicie interesuje mnie to jak on się sprawuje bo stoję przed zakupem mccormixa mc 130  z 2013 roku niecałe 7tys godzin patrząc na ceny tych ciągników to nie są one wygórowane a nawet dość tanie i to mnie zastanawia czy z nimi wszystko w porządku czy poprostu cena adekwatna do ciągnika 
    • Przez Politek98
      Witam! Jaki model John Deere polecacie zakupić? Interesują mnie modele 6200,6300... Interesuje mnie żeby pracował z turem...Chętnie wysłucham wasze opinie na ich temat (chodzi mi o skrzynie i silnik).. Pozdrawiam!😎
    • Przez Dx90luberda
      Witam co sądzicie o ciągniku mc cormick mc115 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj