Maju2001

Renault Ares 550-Brak prędkości jazdy, prędkościomierz

Polecane posty

Maju2001    0

Witam posiadam Renault Ares 550 od nie dawna. Dzisiaj zauważyłem że nie pokazuję prędkości jazdy a wcześniej pokazywał jak należy.

Moje pytanie brzmi gdzie znajduję się dokładnie czujnik prędkościomierza lub co może być tego przyczyną że nie działa ?

Z góry dziękuję za informacje.

Maju2001    0

Znalazłem dzięki za pomoc jutro jadę kupić nowy bo stary okazał się szrot cały spękany.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jan34
      Silnik perkins turbo 6 ,pompa wtryskowa uszkodzona.  oznaczenia na tabliczce zaklepane, na ogłoszeniach do turbo nie ma pomp i nikt nie podaje do jakiego silnika.
      A może przychodzi ta sama pompa do silnika bez turbiny i z turbiną.
      Wie ktoś coś na ten temat ?

• Przez misiu1123
      Witam serdecznie. Jak w temacie. Muszę pompe wymienić, bo słabo podnosi, przy obr poniżej 2000 orbitrol prowadzi mi ciągnik, jak po litrze wódki, no i ciśnienie na wyjściu przy ok 500-600 obr jest rzędu 20 bar, dopiero przy ok 2000 pokazuje się 150. Pytanie: czy są jakieś niespodzianki przy odkrecaniu pompy oraz czy dużo zleci mi oleju, bo rurka od ssania idzie pod kolektorem wydechowym? Nigdy w takim ciagniku tego nie robiłem, więc wolę się zapytać. Pompa przykrecona jest chyba na dwie śruby m8 i ma 4 rurki, dwie do orbitrol, jedna na hydraulike i jedna od ssania że skrzyni. Za wszelkie sugestie dziękuję. A, i jaką pompę wybrać. Zalozona jest pompa firmy Dowty. 
      Dzięki.
    • Przez Krzydzidsu
      Witam,
      W moim Renault 113.14 przestało podawać prąd do gniazda wewnątrz kabiny (w trakcie pracy nagle zanikło). Orientujecie się, który bezpiecznik za to odpowiada lub gdzie po drodze mogło coś paść?
      Przejrzałem bezpieczniki pod kierownicą ale wszystkie są sprawne. Gdzie szukać problemu nagłego zaniku prądu?

Pozdrawiam 
    • Przez leszek1981
      witam.miał ktoś taką sytuację że olej idzie na hamulce ale nie wraca .dopiero po zgaszeniu puszcza
    • Przez Mikando
      Dzień dobry,
      Mechaniczna skrzynia + ehr
      Podnośnik  lekko opuszczał z ciężkimi maszynami i od razu podnosili, nie było to bardzo uciążliwe. Oprócz tego na rozgrzanym oleju do podniesienia trzeba było dodać minimalnie gazu do około 1000 obrotów inaczej nie podnosil. To było bardziej uciążliwe. Po dodaniu gazu od razu podnosil normalnie. Olej hydrauliczny wymieniony rok temu.
      Odstawiłem ciągnik do mechanika. 
      Mechanik wymienił uszczelniacze na tłoku wewnętrznym i pompe hydrauliczna. 
      Otrzymałem ciągnik jako naprawiony i bez przyczepionej maszyny wszystko działało. Po szczepieniu grubera nawet na zimnym oleju nie podnosił bez dodania gazu i po podniesieniu mocno opadał i podnosił( znacznie bardziej niż przed naprawa). 

Odprowadziłem im ciągnik aby naprawili swoje błędy. Sprawdzili siłownik jeszcze raz, wysłali rozdzielacz do regeneracji. Złożyli wszystko i oddali ciągnik. Po zaczepieniu grubera podniósł go ale z lekkim dodaniem gazu i nadal lekko opuszczał do tego siadło wspomaganie! Kręci się dużo ciężej niż przed „naprawa”. Dla testu pojechałem w pole (terminy gonią) po godzinie pracy nie podnosil bez gazowania na 1800 obrotów, prawie brak wspomagania, ledwo zjechałem z pola. 

Odstawiłem mu ciągnik trzeci raz. Ciśnienie na zimnym na wyjściu z tylu 180 bar. Mechanik mówi, ze nie wie w czym może buc problem …

Chciałem poprawić komfort pracy, a teraz mam ciągnik niezdatny do użytku i wpakowane w to sporo kasy..

Ktoś ma jakieś pomysły ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj