zenas

Co robią młodzi rolnicy?

Polecane posty

Leszy    5013

pier**lisz głupoty z tymi procentami. Wartości wzięte z d*py. Podryw może być łatwy jak jazda traktorem. Tylko nauczyć się tego trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Kobieta jest jak diament który zły los rzucił przed ryj patchatego wieprza który potrafi jedynie szukać żołędzi a jak już znajdzie to stara się go zeżreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, RU68 napisał:

Kobieta jest jak diament który zły los rzucił przed ryj patchatego wieprza

Tak, tylko nie wszystko zaraz złoto co się świeci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdomagala23    5

Ja ze swojej strony, polecam zadbać o wykształcenie. Nie zespół szkół rolniczych tylko coś więcej.  Na studia iść. Pozwoli to trochę poznać świata, i poprzebywac w innym towarzystwie. Nabiera się nowych doświadczeń i znajomości. Sam jestem po studiach ( budowa maszyn) i pracuje na etacie. Gospodarstwa nie porzuciłem bo dalej zbieram pole (ok 15 ha) i trochę ogonów stoi uwiązanych. Żonę poznałem przez przypadek. I pomimo kłótni o miejsce zamieszkania po ślubie ( można by film nakręcić z teściowa w roli głównej) - mieszkamy u mnie. Więc wszystko się da tylko trzeba chcieć. Od początku zawarty układ bo żona jasno postawiła sprawę że na gospodarstwie pracować nie będzie.  Ale ugotowane mam, posprzątane( oczywiście dzielimy się obowiązkami) więc złego słowa nie mogę powiedzieć. 

Powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

@mdomagala23 przecież to normalna rzecz co piszesz w dzisiejszych czasach, dużo osób mieszka na wsi A żyje z pracy na etacie i co w tym dziwnego a jak pomagasz jeszcze żonie to ok ale jak większość chce czy szuka zamiast zony parobka do dojenia krów to co się dziwisz jak doila jego babka jego matka to i taka kobite musi znaleźć co mu będzie doic


Cebulj napisał:

6 godzin temu, Leszy napisał:

Cóż. Kasa jak nawet jest, to zazwyczaj kobiety w gospodarce jej nie widzą. Zaś jeśli chodzi o seks, to dobry będzie tylko jeśli regularnie ćwiczony. Zaś temat dotyczył tego braku okazji do ćwiczeń.

Ale to nie tylko ze wsi z miasta tez maja problem 20 procent chłopaków bzika 80 procent kobiet model pareto. To kobieta pragnie mieć potomstwa o jak najlepszych cechach a to mogą zapewnić tylko chady.

A co Ty statystykę studiujesz że wszystko nawet sex przeliczasz na procenty z takim podejściem to Ty w życiu nie znajdziesz laski czy tam chłopaka bo już nie wiem kogo szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
31 minut temu, mdomagala23 napisał:

Ja ze swojej strony, polecam zadbać o wykształcenie. Nie zespół szkół rolniczych tylko coś więcej.  Na studia iść. Pozwoli to trochę poznać świata, i poprzebywac w innym towarzystwie. Nabiera się nowych doświadczeń i znajomości. Sam jestem po studiach ( budowa maszyn) i pracuje na etacie. Gospodarstwa nie porzuciłem bo dalej zbieram pole (ok 15 ha) i trochę ogonów stoi uwiązanych. Żonę poznałem przez przypadek. I pomimo kłótni o miejsce zamieszkania po ślubie ( można by film nakręcić z teściowa w roli głównej) - mieszkamy u mnie. Więc wszystko się da tylko trzeba chcieć. Od początku zawarty układ bo żona jasno postawiła sprawę że na gospodarstwie pracować nie będzie.  Ale ugotowane mam, posprzątane( oczywiście dzielimy się obowiązkami) więc złego słowa nie mogę powiedzieć. 

Powodzenia wszystkim :)

Gdzie skonczyłeś polibudę. JA tam jestem na studiach i jestem zielony w tych sprawach

 

16 minut temu, gosciu506 napisał:

@mdomagala23 przecież to normalna rzecz co piszesz w dzisiejszych czasach, dużo osób mieszka na wsi A żyje z pracy na etacie i co w tym dziwnego a jak pomagasz jeszcze żonie to ok ale jak większość chce czy szuka zamiast zony parobka do dojenia krów to co się dziwisz jak doila jego babka jego matka to i taka kobite musi znaleźć co mu będzie doic

 

A co Ty statystykę studiujesz że wszystko nawet sex przeliczasz na procenty z takim podejściem to Ty w życiu nie znajdziesz laski czy tam chłopaka bo już nie wiem kogo szukasz

 

Miałęm statystyke na studiach była całkiem spoko

 

4 godziny temu, Leszy napisał:

pier**lisz głupoty z tymi procentami. Wartości wzięte z d*py. Podryw może być łatwy jak jazda traktorem. Tylko nauczyć się tego trzeba. 

taka prawda. Jak ja mogę sie nauczyć podrywu jak ja nwm o czym rozmawiać. Moje zainteresowania to ogladanie meczów rolnictwo i granie w ps4

wątpie że znajdę gdyz nie jestem chadem. Jestem niski chudy w okularach i mało majętny. Nie wierzę w bajki że liczy się charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdomagala23    5
8 godzin temu, Cebulj napisał:

Gdzie skonczyłeś polibudę. JA tam jestem na studiach i jestem zielony w tych sprawach

Żadna polibuda. Tylko AGH się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
8 godzin temu, SamaPrawda napisał:

Jak tak podchodzisz do życia to faktycznie szans brak.

Ale jak podchodzę. Ja podchodzę życiowo wiem jakie jest życie. Każdy mówi zmień się ale jet to walka z wiatrakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2470

@cebulj czy tam sabuli... jak Ty podchodzisz zyciowo jak Ty wiesz jakie jest zycie co Ty wogole pierdolisz jak Ty w wieku 25lat grasz na ps4 i ogladasz mecze i sie uczysz. zejdz na ziemie wyjdz do ludzi pieprzysz ciagle ze nie jestes maczo. a co myslisz ze tylko maczo wyrywaja dupy . mormalni faceci tez i to normalne dziewczyny. ale jak Ty masz takie podejscie. nie wiwm czy Cie rodzice troche pod kloszem trzymali czy jak. powiedz co to za problem zaprosic kolezanke na spacer i porozmawiac chodzby o przyrodzie


jak nie masz innych tematow


odlacz sie od internetu i wyjdz do realnego swiata


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Jak siedzisz cały dzień na dupie i nigdzie nie wyjdziesz to co same mają cię z domu wyciągać? Ważny charakter to nie bajki, wolałbyś siedzieć z dziewczyną która jest majętna, dobrze wygląda ale za nic się z nią nie idzie dogadać i nie ma nic ciekawego do powiedzenia? Jak i tak siedzisz na dupie to zainteresuj się czymś poczytaj o świecie, ciekawostki ze świata, cokolwiek, kilka dobrych żartów/ciekawostek i już jesteś lepszy w jej oczach, tu nie chodzi o omawianie fizyki świata A o zwykłą ciekawą rozmowę, co ważne dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Ciekaw jestem czy przed paniami dziewczynami  czy żonami  też jesteście tacy mądrzy Zwykle ci bohaterowie siedzą cichutko w kąciku nie zwracając na siebie uwagi ale jak popiją albo anonimowo to odzyskują gadanego i stają się macho ?    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5013

@RU68 nie trzeba być takim mądrym bohaterem. Nauczyć się trzeba patrzeć w oczy i zadawać pytania. Dziewczyny lubią mówić o sobie, i wtedy jeśli mogą się wygadać to i tak uznają za ciekawą rozmowę. Poza tym, czym facet powie o sobie mniej, tym lepiej. Taka aura tajemniczości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Leszy napisał:

 Dziewczyny lubią mówić o sobie, i wtedy jeśli mogą się wygadać to i tak uznają za ciekawą rozmowę. Poza tym, czym facet powie o sobie mniej, tym lepiej. Taka aura tajemniczości. 

Nie jedna dziewczyna powinna zawiesić sobie W RAMCE nad łóżkiem święte słowa mojej matki "FACET POWINIEN WIEDZIEĆ TYLE CO ZA PAZNOKCIEM"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Leszy napisał:

@RU68 nie trzeba być takim mądrym bohaterem. Nauczyć się trzeba patrzeć w oczy i zadawać pytania. Dziewczyny lubią mówić o sobie, i wtedy jeśli mogą się wygadać to i tak uznają za ciekawą rozmowę. Poza tym, czym facet powie o sobie mniej, tym lepiej. Taka aura tajemniczości. 

No praktycznie masz rację.

Podaję przepis na znalezienie panny, i słuchać bo nie lubię się dwa razy powtarzać.   :P

Nauczyć się słuchać co mówi, a jak już mówić, to tylko to co ona chce usłyszeć.  :P

46 minut temu, Ywa napisał:

Nie jedna dziewczyna powinna zawiesić sobie W RAMCE nad łóżkiem święte słowa mojej matki "FACET POWINIEN WIEDZIEĆ TYLE CO ZA PAZNOKCIEM"!

Tak, tylko niejeden facet zanim ta pomyśli, to już wie co ona kombinuje, no i przepadła z kretesem.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

DeSilva dałabym Ci lajka, ale uważam, że to dziecinada więc oszczędzam.

Dodam, że to jeszcze babcia przekazała więc musi być w tym moc. Mam nadzieję, że przekażesz córkom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli byś mi dała to znaczy że zgadzasz się z moim zdaniem, a ono jest trochę rozbieżne z Twoim, to jak mam przekazywać Twoje zdanie?   :P

Chyba że próbujesz być tak wyrafinowana, że obiecując że byś mi dała, i liczysz że ja tak zgłupieje z radości, że i tak wcielisz w życie swoją, przekazaną przez mamę , babcię, ciocię , stryjenkę, wujenkę i inne zacne panie teorię i wyjdzie że to Ty miałaś rację.   :P

Ps, żeby nie było, chodziło o dawanie lajka.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie kombinuj już, chyba że chcesz perfidnie pozbyć się dzieci, aby trafiły w ręce jakiegoś żigolaka przez Twoje niecne porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xD   Ale słonko, wiem sam po sobie że ze mną ten Twój  numer z niedoinformowaniem by nie przeszedł i mogło by Ci to nie wyjść na dobre, to pewnie nie tylko ze mną, więc po co głosić mam Twoje porady jak by się mogły nie sprawdzić u wszystkich.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Następne słonko wzeszło🤕😂

A to szon masz jakieś córki? jakoś się nie chwaliłeś😗 No to melduję się😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, deSilva napisał:

xD   Ale słonko, wiem sam po sobie że ze mną ten Twój  numer z niedoinformowaniem by nie przeszedł i mogło by Ci to nie wyjść na dobre, to pewnie nie tylko ze mną, więc po co głosić mam Twoje porady jak by się mogły nie sprawdzić u wszystkich.   :P

Najważniejsze, że umiesz się dowartościowywać nie ważne jak hahaha i oto klucz dla ponuraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5013
4 godziny temu, Ywa napisał:

Nie jedna dziewczyna powinna zawiesić sobie W RAMCE nad łóżkiem święte słowa mojej matki "FACET POWINIEN WIEDZIEĆ TYLE CO ZA PAZNOKCIEM"!

Prości ludzie byli kiedyś naiwni i łatwowierni. Jak dziecko do sąsiada było podobne, to facetowi wmówiono, że kobieta się "zapatrzyła" i tak w magiczny sposób te podobieństwo wynikło. Wiele takich podobieństw widziałem u ludzi z pokolenia moich dziadków, czy nawet rodziców. Oj wiele. Więc jak teraz ktoś mi mówi, że współcześnie obserwujemy jakiś upadek moralności i obyczajów, to śmiech mnie tylko ogarnia. Wracając do meritum, to babki wmówiły facetom masę podobnych bzdur albo coś przemilczały i miały przynajmniej spokój w rodzinie. Teraz jednak jak ktoś chociaż troszkę uważał na biologii, to powinien być bardziej ogarnięty.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wiadomo ze różnie bywało ale nierzad nie był przedstawiany jako coś pozytywnego,własne ja,bycie sobą i inne tego rodzaju klamstwa. Jak juz ktoś zrobił co złego dopuścił się zdrady to wstydził się tego właśnie dobry przykład podaliscie ktoś się na kogoś zaopatrzył i rodzina żyła dalej razem bez żadnych rozwodów a dzisiaj co mamy na kogo wyrosną dzieci z rozbitych rodzin i jakie wartości przekażą dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofy    51

U nas na wsi też był taki przypadek że dziewczyna zabawiała się z innym gościem jak jej był w pierdlu, a jak wyszedł to został tatusiem tylko pół roku bo ten drugi testy zrobił i zabrał ją i dzieciaka i miłość, wesele na cztery fajery. 

Edytowano przez Goofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73

O czym rozmawiać z dziewczynami bo ja nwm moze doświadczeni się wypowiedzą. Nigdy nie byłem dobry z polskiego nie umiem opowiadać. Jestem nudny i malomowny dodatkowo kurdupel 170 twarzą baby face . Celuje w dziewczyny 3/10 lib 4/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed sprzedającym z okolic Wandowa woj. wielkopolskie, który specjalizuje się w sprzedaży kombajnów marki claas dominator, maszyny są wyszykowane tylko powierzchownie często gęsto ściągane w beznadziejnym stanie, niestety ja złapałem się na jego haczyk. Zakupiłem u szanownego pana kombajn marki claas, który był w stanie wręcz idealnym, z racji szybkiego ukończenia żniw zdecydowałem się na szybki zakup i to był mój błąd, według zapewnień sprzedającego maszyna gotowa do pracy, w rzeczywistości po zakupie rozleciała się w drobny mak sieczkarnia, po przeanalizowaniu przez autoryzowany serwis Claasa okazało się, że wał był złożony z dwóch elementów, w obudowach były łożyska zużyte, po głębszej analizie okazało się, że brakuje w znacznej części czujników a dużo elementów dorobione były na wzór. Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed szybkim i pochopnym kupowaniem maszyn rolniczych, naprawdę warto wydać te 200-500zł na serwisanta, która przejrzy sprzęt prze zakupem. Próbowałem sprawę załatwić osobiście ale sprzedający śmiał się ironicznie i powtarzał cytuje NIE JEST PAN PIERWSZYM I OSTATNIM.... skorzystałem z pomocy adwokata i dzięki jego pismom i groźbą skierowania sprawy do sądu udało mi się wymienić wadliwy element jakim była sieczkarnia, cały proces trwał od lipca 2013 do stycznia 2014. Także szanowni forumowicze uważajcie i sprawdzajcie bo dużo jest nieuczciwych handlarzy, którzy tylko czekają.Sprawa zakończyła się mam nadzieję pozytywnie chociaż ostateczna próba maszyny odbędzie się w te żniwa i to zadecyduje czy zostanie w moim gospodarstwie.
    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj