Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal4610    57

posiadam ciągnik ford od roku. Wcześniej wszystko było ok a teraz przy małych obrotach dymi. Gdy sie rozgrzeje to mniej a przy większych obrotach nie dymi. Myślałem że to filtry i wymieniłem filtry powitrza i paliwowy ale problem nie zniknął. Co to może być? Silnik nie bierze oleju więc jest ok. Odmą też nie dymi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytanie chce powoli docierać silnik w traktorze do wiosny traktor nie jest zarejestrowany. Odbył się w nim remont generalny czyli tulejka, tłok, panewki, pierścienie. 
      Czy warto odpalić traktor i zostawić go na kilka godzin aby chodzi sobie na luzie nie na jakis najmniejszych obrotach tylko trochę wyższe. Aby już coś się do wiosny dotarło. Czy może całe 50h niech chodzi sobie na luzie czy może naprzemiennie na luzie i podpiąć przyczepe i jeździć po polu na pusto z 2 kółka czy tam ile. 
      W instrukcji pisze aby nie przekraczać 2/3 mocy przez 50h
      Pozdrawiam
    • Przez Bogdan675
      sąsiad chce go kupić dla mnie to porażka
    • Przez ydkmvie
      Witam, szykuje się na oględziny fiata agri, co o nim sądzicie? Warto w to inwestować?
    • Przez benek1752
      Witam. 
      Mam problem z sprzęgłem w fendzie 309, Blokada sprzęgła Mruga trójkąt jak przy przycisku awaryjnych.
    • Przez majak
      Mam pytanie do posiadaczy ciagników Fiatagri, na co zwrócić uwagę przy zakupie ciągnika tej marki, jak wam się sprawują?
      Chcę kupić coś z serii 70-90, 80-90 lub 90-90 i z tego co się orientuję to wszystkie mają silnik Iveco.