grom132

Claas Arion 640 CIS-Naprawa sterownika silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grom132    0

Witam posiadam Claas Arion 640 z 2010 r . Padł mi sterownic silnika L14Vl czy ktoś przerabiał już ten problem. Bądź ma na miary na firmę która zajmuje się naprawą takich sterownikow

Piotr.W    0

Cześć możesz opisać czy były jakieś objawy psucia się sterownika czy nagle trach i koniec sterownika??  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michcio123
      Witam!
      Przymierzam sie do kupna kombajnu głównie na usługi który jest w stanie przerobic ok. 12-14 ton zboza w godzine wybór padł na Claasa i tu kolejny wybór zastanawiam sie nad tymi modelami co w temacie tylko niewiem jakie sa zasadnicze róznice w ich budowie licze tu na wasza pomoc.
    • Przez alkobusb6
      Witam jak wyjąć, wymienić parnik klimatyzacji w class . Jak się do niego dostać co trzeba rozkręcić aby go wyjąć. Z góry dziękuję za pomoc .
    • Przez tucano__420
      Czy ktoś ma jakieś informacje na temat testów porównawczych dotyczących zużycia paliwa dla New Holland CR REVELATION oraz drugiej generacji LEXION 8000-7000. Szukałem informacji w prasie i w internecie ale nic nie mogę znaleźć. 
    • Przez mariusz1511
      Witam potrzebuje pomocy,co mam sprawdź przedni zakupem kombajnu Claas i który modelu Mercatora lepszy 70 czy 60 na teren górzysty i jaka szerokość cięcia jest optyma 3,60-4 m,i jeszcze jedno pytanie jaki silnik Mercedes czy perkins
    • Przez ma123
      witam jako iż nadchodzą pierwsze mrozy zainteresowałem się plynem w moim claasie. jakoś w marcu wziołem próbke plynu do sklepu aby sprzedawca sprawdził jego temperature zamarzania i powiedział ze to okolo -18-20 stopni i sprzedał mi koncentrat i teraz pytanie ile jest plynu w całym ukladzie chłodzenia w silniku mercedesa claas mercator bo nie wiem ile tam dolać tego koncentratu 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj