Zaloguj się, aby obserwować  
Cheesburger

Pronar 82a Most krzyzakowy odpowietrznik

Polecane posty

Cheesburger    1
Napisano (edytowany)

Czesc,

Jaki gwint ma odpowietrznik do przedniego mostu do Pronar 8óry dzię2a 2005r? 

Krzyzakowy, podróbka Carraro. Ewentualnie jakis link do aukcji allegro?

Nie mogę nigdzie znalezc dokumentacji zadnej na ten temat.

Wyglada z grubsza tak:

https://allegro.pl/oferta/odpowietrznik-hydrauliczny-uniwersalny-gwint-1-2-7763020242

spacer.png

Z góry dziękuje.

Edytowano przez Cheesburger

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez witch
      witam problem jest taki iz przybyw oleju do silnika, silnik po kapitalce wtryski pompa wtryskowa była robiona , zmieniona pompa od wspomagania i dalej, płynu nie ubywa 
    • Przez JOHNDEERE5080M
      Witam.
      jakie będą zamienniki opon 400 60 15,5 dobre do przyczepy do transportu myślałem o założeniu kół tirowskich ale trzeba wiedzieć jaki dobrać dobry rozmiar żeby nie były za wysokie ani nie za wąskie.
      Może ktoś z was zmieniał opony na tirowskie w modelu pronara t672 w specyfikacji pisze że przy założeniu na wyższe potrzebne  są jakieś podkładki pod osie.
      Mam nadzieje że robiliście takie coś, czekam na komentarze.............
    • Przez luki987654321
      Witam, mam problem z moim pronarem 82a podczas wciśniecia stopu zapala się światło stopu oraz lekko świecą się również kierunki oraz po włączeniu ogrzewania oraz świateł także się kierunki lekko świecą. W czym może być problem?
    • Przez kamil2020
      Witam, mam problem z pronarem 82sa. Silnik po remoncie (nowe tuleje, tłoki,panewki,wtryski,głowica po regeneracji). Po odpaleniu kopci na siwo (biało-szaro-błękitny kolor) co powoduje to kopcenie?
    • Przez Cheesburger
      Pomozcie.
      Wskaznik wskazuje zero mimo pelnego baku. Po dodaniu gazu wskazowka drzy. Podczas jazdy na nierownosciach wskazowka podskakuje i cos na sekunde wskazuje po czym opada na zero.
      Gdzie szukac?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj