grucha18

New Holland T6.155 -Nie chce ruszyć na biegach 1-4/9-12

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grucha18    11

Skrzynia Electro Command na biegach 1-4 i 9-12 ciągnik nie chce ruszyć , rozłącza rewers w pozycję N i nie pokazuje żadnych błędów. Na pozostałych biegach jest ok. Ciągnik odpalony po miesiącu przestoju i takie kwiatki, wcześniej wszystko było ok. Olej jeszcze oryginał ciągnik z małym przebiegiem ledwie 600 godzin ale już po gwarancji...Miał ktoś podobny problem?

Znajomy miał podobny przypadek i mówił ze były zaśniedziałe bezpieczniki obok akumulatora ale posprawdzaj wszystkie 

Wiadomość z agroFakt.pl

szymonl    7

Na pewno na 5 i 13 jedzie normalnie? Na pozostałych biegach nie słychać jakiegoś innego obciążenia silnika? 

Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 
Śląsk, 510 388 391, Warsztat Lazar na fb --> https://www.facebook.com/warsztatlazar

grucha18    11

Nie jeździłem za dużo bo się boje go bardziej zepsuć a czekam na serwisanta ale wydaje mi się że normalnie na tych 2 biegach... tyle że jadąc na 5 wrzucam żółwia na wyświetlaczu wskakuje 4 a ciągnik przyspiesza zamiast zwolnić i wtedy ta zmiana nie jest delikatnie mówiąc płynna ... a między 5 a 8 zmienia normalnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?
    • Przez Kala3452
      Witam moze miał ktoś podobny problem u siebie ciągnik New Holland T6080rc przy zmianie kierunku jazdy nie odbywa się to łagodnie tylko ciągnik kilka razy szarpnie i dopiero zmienia kalibracja nie pomaga brak błędów. 
    • Przez pWnedMTZ
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem nh TS110a. Zauważyłem że jakiegoś po odpaleniu świeci się przez którą chwilę komunikat heavy 3, liczby się zmieniają, kiedyś było 8, dziś jak woziłem obornik podczas jazdy zmieniło się samo na Heavy 2. Może ktoś coś wie od czego to jest? Z góry dzięki za odpowiedzi 😉
    • Przez staszek87
      Witam. Mam problem ze skrzynia biegow Range Command. Na plaskim terenie dziala bez zarzutu jak ciagnik stoi z górki ciezko jest wbic jazde do tylu. Skrzynia wyskakuje na N. Kiedy stoi pod górkę zdarza sie choc rzadziej problem z ruszeniem do przodu również po zalaczeniu rewersu i puszczeniu sprzegla wyskakuje na N. Skrzynia sie kalibruje bez problemu. Poziom oleju centymetr od max. Olej na skrzyni wymieniany ok 800mth filtr 200mth temu. Serwis nie wykryl błędów. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez Michal01052000
      Witam nie dział ehr podnośnik podczas jazdy opadł i nie podnosi kody błędu 
      f013,f906,f1024

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj