muchal

McCormick MTX 125 -Jakim ciśnieniem nabić akumulator hydrauliczny hamulców

Polecane posty

muchal    0

Cześć zwracam się z prośbą z jakim ciśnieniem nabić akumulator hydrauliczny który znajduje się przy pomce hamulcowej ciągnika mccormick mtx125 

IMG_20210218_132212.jpg

A skąd wiesz ze trzeba nabić.? moze jest membrana dziurawa i należy się wymienić akumulator. ja u siebie musiałem wymienić. ciśnienie chyba 8-9bar. dokładnie nie pamiętam. a wymieniałeś pompe hamulcowa?

przy uszkodzonym akumulatorze pompa hamulcowa pęka miedzy cylindrami. u mnie pękło 2.

muchal    0

No tak jestem po wymianie pompy akumulator nowy kupiłem ale już nie jednorazowy tylko z możliwością regeneracji jak by co, i tak jak napisałeś fabryczne nabicie to 9,3 bar, piszesz ze 2 razy już wymieniałeś i za każdym razem to wina akumulatora była czy jakaś inna przczyna 

Wiadomość z agroFakt.pl

byla to wina akumulatora bo wcześniej przy pierwszym pęknięciu nie sprawdziłem czy jest cały. tez mam kupiony wielorazowy.
ile zapłaciłeś za pompe?

muchal    0

1780 brutto za nowom w oryginale i 230 za akumulator hydrauliczny nabity na 9,5 bar

1780 brutto za nowom w oryginale i 230 za akumulator hydrauliczny nabity na 9,5 bar

muchal    0

A i ja przerobiłem że akumulator jest na stojąco a nie na lezonco bo się na czytałem że lepiej jak jest na stojoco 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert0927
      Zapraszam na film z nowego nabytku
      https://youtu.be/0g9PnZr6KNU
    • Przez Manesko123
      Witam, mam problem ze skrzynią w maccormicku cx 80, silnik perkinsa 80km, 
      Mianowicie nie działają półbiegi wolne  i bieg wsteczny nie działa wcale,  na wstecznym traktor bardzo wolno się toczy i po jakimś czasie się zatrzymuje. 
      Będę bardzo wdzięczny za pomoc 
    • Przez Andrzejek12
      , Chcemy kupić ciągnik mccormick ztx 230, działa wszystko ładnie pięknie poza 2 rzeczami ciężko odpał trzeba długo go kręcić i jak jest ciepły też trzeba dość długo kręcić, jak już weźmie to nie ma żadnego wyskoku obrotów czy cokolwiek dymu z komina, nic... Kompletnie i co by mogło być przyczyną

I jeszcze jedno, ciągnik ma skrzynie powershift i ciągnik na ogół trochę szarpie, czego by to mogła by być wina, czy bądź kalibracja by pomogła? 
    • Przez lesio321123
      Witam serdecznie czy ktoś posiada schemat pompki hamulca lub mógłby mi powiedzieć gdzie powinna znajdować się kuleczka mala że środka ?
      Z góry dziękuję wszystkim

• Przez szogun666
      Witam serdecznie.
      Panowie prośba o rozszyfrowanie błędu w ciągniku McCormick XTX 215, r. prod 2007, skrzynia biegów - 4 biegi zmieniane dźwignią plus 8 półbiegów zmienianych pod obciążeniem.
      Błąd jaki mi wyświetla
      SPN 2166 FMI 31
      Dodam że ciągnik podczas ruszania podczas puszczania sprzęgła bardzo szarpie. Ruszając na pusto samym ciągnikiem np. z 3- go biegu w większości przypadków jest takie szarpnięcie że ciągnik gaśnie.
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
      Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj