Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matis251

Nie równe sznurki - Welger AP41

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Welger
matis251    0

Mam problem mały z moją prasą, otóż gdy rozetnę sznurek w kostce i przyłożę je do siebie to jeden sznurek jest ewidentnie dłuższy od drugiego, jakieś 3-4 cm, przez co z niektórych kostek robią się rogale, Jak ustawić długość sznurka w tej prasie ?

jankris    10

Ty chyba z prasowaniem nie miałeś jeszcze do czynienie. To nie długość sznurka się ustawia, lecz palce napychające materiał do komory tak aby równomiernie mapełniały komorę prasowania materiałem.

1210    0

Miałem ten sam problem tylko że w massey ferguson. mi doradzono aby zlikwidować luz między nożem tłoka i nożem komory . Oprócz tego noże zostały naostrzone i problem ustapił. Powinnien problem zniknąć jeśli nie to jeszcze można regulować nagarniacze ale to po likwidacji luzów między nożami. Acha regulacja śrubami z tyłu odnośnie ścisku na niewiele pomoże. Palce nagarniające reguluj w drugiej kolejnośći najpierw luz

Wiadomość z agroFakt.pl

też miałem taki problem tylko że w Z244 i dokręciłem jednakowo śruby do regulacji zagęszczenia snopka aby były z obuch stron tak samo dokręcone

toobek    40

Koledzy mam ten sam problem co autor tematu. Mianowicie zawsze jeden sznurek (od strony podbieracza) jest dłuższy o kilka centymetrów. Nóż na tłoku i w komorze naostrzone kręcenie korbami od zbicia nic nie daje. Nawet na sucho kręcąc ręcznie prasa i ciągnąc sznurki rękami ten jeden jest zawsze dłuższy. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? Zauważyłem tylko ze jeden palec supłacza działa z lekkim opóźnieniem w porównaniu do drugiego. Czy to może być przyczyną? Jak to wyregulować? Prasa to Welger AP 41. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość