Polecane posty

jarecki    2373

oj , ja bym lepiej wyszedł na tych usługach niż na pracy na swoim polu 

Wiadomość z agroFakt.pl

kuba9449    24
23 godziny temu, przem64 napisał:

to samo pytanie miałem właśnie zadać. Bo również mam dylemat. 
W jednej z okolicznych firm jest 600 zł netto z transportem ale transport tylko na ich skup. Ale nowy cennik po podwyżkach powstał w lipcu 2021, gdzie paliwo było tańsze niż teraz.  Znając życie jak zacznie się koszenie to powstanie nowych cennik. W tamtym roku inna firma usługowa brała 600 zł brutto za koszenie kukurydzy na ziarno bez transportu gdzie warunki do koszenia były okropne ciężkie. 
@kuba9449 Ja brałem 400 zł bez transportu. A Ty w tamtym roku ile ???? 
Wcześniej się zastanawiałem nad 450 zł/ha ale wg mnie ta cena jest już nie aktualna.

W zeszłym roku brałem 370, ale paliwo było jednak 1,5zł tańsze. Na ten rok myślałem 400, obdzwoniłem usługodawców w okolicy to ceny wahają się do 380 do 450.

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

krilan06    936
2 minuty temu, jarecki napisał:

oj , ja bym lepiej wyszedł na tych usługach niż na pracy na swoim polu 

A co powiesz na to że jeden gość wziął w tym roku za zaoranie 1ha 500zł?

jarecki    2373

mi nie chodzi o stawki , bo tu nawet nie ma co dyskutować  maszyny są drogie a i praca też .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MariuszKlim
      Cześć. Ktoś orientuje się po ile średnio wychodzi ubezpieczenie upraw od hektara po odliczeniu dotacji od rządu, na Podlasiu?
      standard od przymrozków. jare.
    • Przez Bardi
      Witam,interesuje mnie usługa rozsiania wapna,okolice Wyrzyska w wielkopolsce
    • Przez SamaPrawda
      Witam, jakie są ceny wożenia kukurydzy na kiszonke? ile mogę wołać za zestaw ciągnik+przyczepa d47 nadstawki 70 cm?
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Ostatnio zacząłem rozmyślać nad zakupem kombajnu typowo pod usługi, własnego gospodarstwa nie posiadam ale myślałem ,że może to jest dobry pomysł na biznes. Czy ktoś by mógł się odnieść do tego czy warto czy jednak nie. 
    • Przez Runder
      Nie wiem jak u was ale ja mam wrażenie, że w okolicznych wsiach nikt nikomu żadnych usług nie robi, nawet ogródka nie zaorze, a jak nie ma ktoś czym się obrobić to tylko nagabują żeby ziemi odsprzedał czy oddzierżawił a szukanie kombajnu gdy ma się powyżej 5-10h ziemi to tragedia... Ten nie moze, drugiego usługi nie interesują trzeci już jest po zniwach. Dawniej jak jeszcze mieliśmy kombajn nikt tego nie zauważał ale teraz dopiero widzę jak trzeba się nalatać, na dzwonić i namęczyć żeby coś znaleźć. Ci co nie macie kombajnów u was jest podobnie? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj